تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

تماس با ما

تماس با ما

ساعت کار شرکت : از ۸ صبح الی ۱۹ بعداز ظهر در خدمت شما هستیم.

آدرس دفتر شرکت : کرج – سه راه گوهردشت – انتهای بلوار سه باندی – روبروی پارک – پلاک ۸۳ – واحد۴

آدرس فروشگاه شرکت : کرج – سه راه گوهردشت – انتهای بلوار سه باندی – روبروی پارک – پلاک ۸۰

تلفن های دفتر مرکزی شرکت : ۰۲۶۳۴۴۰۷۸۰۱ – ۰۲۶۳۴۲۰۵۶۰۶ –۰۲۶۳۴۲۰۵۶۰۷

تلفن های دفتر فروش : ۰۲۶۳۴۲۱۶۰۰۱ – ۰۲۶۳۴۲۱۶۰۰۲

کانال شرکت در شبکه های اجتماعی :

کانال تلگرام

صفحه ی اینستاگرام


تماس در ساعت های اداری و غیراداری :

کارشناس فروش حامد نجفی ۰۹۱۲۸۷۲۸۹۷۰

👈راحت به هوشمندافزار برسید (هوشمندافزار روی گوگل مپ): شرکت هوشمندافزار آسیا - نماینده رسمی دوربین مداربسته هایک ویژن روی نقشه گوگل

👈 هوشمندافزار آسیا بر روی اپلیکیشن های اسنپ و waze هم با کلمات هوشمندافزار آسیا - دوربین مداربسته - هایک ویژن قابل جستجو است.

تصویر امنیتی
صفحه اخبار

همکاری hikvision و seetec در جهت بهینه سازی مدیریت نظارت

مر بوط به همکاری هایک ویژن و سی تک

Hikvision، تامین کننده پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری ابتکاری، یک همکاری موفق با SeeTec ، پیشگام در امنیت ویدئو مبتنی بر IP داشته است . این رابطه در سال جاری در نمایشگاه Hikvision  در امنیت Essen جشن گرفته می شود.

همکاری Hikvision  و SeeTec در جهت بهینه سازی مدیریت نظارت

Hikvision، تامین کننده پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری ابتکاری، یک همکاری موفق با SeeTec ، پیشگام در امنیت ویدئو مبتنی بر IP داشته است . این رابطه در سال جاری در نمایشگاه Hikvision  در امنیت Essen جشن گرفته می شود.

SeeTec یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل برای مدیریت ویدیو در اروپا، در حال توسعه برنامه های نرم افزاری حرفه ای برای بیش از 20 سال است VMS SeeTec Cayuga . مدیریت تمام فید های تولید شده توسط دوربین های نظارت، امکان نظارت تصویری جامع در یک نگاه - به طور مرکزی در سایت و یا از راه دور از طریق گزینه های مختلف مشتری را بر عهده دارد.

 SeeTec Cayuga پشتیبانی از موقعیت 3D را در مدل های دوربین PanoVu Hikvision ارائه می دهد، به طوری که کاربران می توانند دوربین ها را به طور مستقیم بر روی یک منطقه متمرکز کنند. آنها این کار را با ایجاد یک مستطیل در منطقه در یکی از جریانهای دوربین ثابت انجام می دهند. دوربین PTZ وصل شده به طور خودکار به آن منطقه حرکت می کند و به فوکوس مستطیل زوم می شود و فیلم های مورد نظر را با رزولوشن کامل نشان می دهد. SeeTec Cayuga  می تواند تمام 9 جریان از دوربین PanoVu را به صورت جداگانه مدیریت کند، اما ارزش واقعی یکپارچه سازی، وصل چهار جریان ثابت دوربین است تا زمینه دید 180 درجه را فراهم کند. بازدید کنندگان امنیتی Essen قادر خواهند بود در مورد غرفه Hikvision بیشتر بدانند.

این فن آوری های یکپارچه به طور خاص در مورد راه حل های در امور مالی، تدارکات، سناریوهای نظارت بر خرده فروشی و شهرت مطرح است.

 SeeTec یک درایور هوشمند مبتنی بر رابط ISAPI بومی Hikvision را توسعه داده است. این به این معنی است که کاربران به راحتی می توانند هر دوربین جدید Hikvision را بلافاصله بدون نیاز به هر بسته جدید راننده یا به روز رسانی نرم افزار منتظر بگذارند.

این دو شرکت همچنین در حال همکاری با یکدیگر هستند تا بتوانند در آینده به ارائه خدمات به بازار دست یابند.

0/00 0
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/06/17
  • تعداد مشاهده : 162 بار