تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

تماس با ما

تماس با ما

ساعت کار شرکت : از ۸ صبح الی ۱۹ بعداز ظهر در خدمت شما هستیم.

آدرس دفتر شرکت : کرج – سه راه گوهردشت – انتهای بلوار سه باندی – روبروی پارک – پلاک ۸۳ – واحد۴

آدرس فروشگاه شرکت : کرج – سه راه گوهردشت – انتهای بلوار سه باندی – روبروی پارک – پلاک ۸۰

تلفن های دفتر مرکزی شرکت : ۰۲۶۳۴۴۰۷۸۰۱ – ۰۲۶۳۴۲۰۵۶۰۶ –۰۲۶۳۴۲۰۵۶۰۷

تلفن های دفتر فروش : ۰۲۶۳۴۲۱۶۰۰۱ – ۰۲۶۳۴۲۱۶۰۰۲

کانال شرکت در شبکه های اجتماعی :

کانال تلگرام

صفحه ی اینستاگرام


تماس در ساعت های اداری و غیراداری :

کارشناس فروش حامد نجفی ۰۹۱۲۸۷۲۸۹۷۰

👈راحت به هوشمندافزار برسید (هوشمندافزار روی گوگل مپ): شرکت هوشمندافزار آسیا - نماینده رسمی دوربین مداربسته هایک ویژن روی نقشه گوگل

👈 هوشمندافزار آسیا بر روی اپلیکیشن های اسنپ و waze هم با کلمات هوشمندافزار آسیا - دوربین مداربسته - هایک ویژن قابل جستجو است.

تصویر امنیتی
صفحه اخبار

hikvision فناوری های جدید "acusense" و "colorvu" را به ارمغان آورده است

فناوری hikvision

Hikvision، تامین کننده ،پیشرو و مبتکردر عرضه محصولات و راه حل های نظارت تصویری در جهان ، در خبری تازه اعلام کرد سطح بعدی نظارت آنالوگ – معرفی Deeplearning می باشد. این ارائه دهنده هوش مصنوعی از طریق AcuSense Turbo DVR (جهان اول) و تصاویر واضح 24 ساعت در روز، از طریق دوربین های ColorVu Turbo صورت می گیرد.

تکنولوژی AcuSense براساس الگوریتم عمیق یادگیری Hikvision است که اولین بار در سال گذشته در محصولات آی پی ظاهر شد. الگوریتم های عمیق یادگیری برنامه ریزی های عمیق تر نسبت به الگوریتم های هوشمند معمولی دارند که تنها در سطح عمل می کنند. این کار یادگیری ویژگی ها را انجام می دهد و عملکرد تجزیه و تحلیل محتوای ویدیو (VCA) را به طرز شگفت آور دقیق و سازگار می کند

AcuSense قادر به تشخیص بدن و وسیله نقلیه از مقدار زیادی از اشیاء است. همچنین می تواند آلارم های کاذب را که توسط اشیاء متحرک ایجاد می شود، فیلتر کند.

این تکنولوژی همچنین یک تابع هدفمند قدرتمند و سریع را فراهم می کند که قادر به تجزیه و تحلیل ضبط و جمع آوری تمام تصاویر انسان یا وسیله نقلیه است که به کلیپ ویدیو مرتبط است. به این معنی است که کاربران می توانند به سرعت برای هدف جستجو کنند، به عنوان مثال، سیستم قادر به استخراج اطلاعات انسان و وسایل نقلیه از خوراک است. این ویژگی های هیجان انگیز DVR را قوی تر و قابل اعتماد تر از قبل می سازد.

در حالی که AcuSense مغز سیستم را فراهم می کند چشم هایش از طریق دوربین ColorVu و با یک لنز دیافراگم بزرگ F1.0 ارائه می شود که نور، تصاویر روشن تر و قرار گرفتن در معرض متعادل را فراهم می کند. با اضافه کردن حساسیت بالا در محیط های بسیار کم نور، دوربین می تواند ویدئو روشن و واضح را در 24 ساعت و 7 دقیقه در تقریبا 90 درصد از صحنه ها فراهم کند. علاوه بر این، دوربین نیز دارای نورپردازی ممتاز گرم و یک لنز diffusion anti-glare برای تضمین بیشتر تصاویر واضح در مناطق بسیار تاریک است.این تکنولوژی ها برای نصب کننده ها مفید خواهد بود که می توانند بسیاری از ویژگی های هوشمند را به سیستم موجود اضافه کنند. به سادگی با جایگزینی DVR قدیمی با مدل AcuSense کاربران می توانند آن را برای استفاده آسان، صرفه جویی در منابع مالی و نیروی انسانی استفاده کنند .

Peter Guan، مدیر کانال و بازاریابی Hikvision Europe، می گوید: "ما در حال حاضر برای مدتی ارزش گوگل دی ال را در راه حل های IP ثابت کرده ایم. گام بعدی این است که این تکنولوژی را به کاربران آنالوگ تبدیل کنیم. "این اولین بار است که صنعت نظارت، این کیفیت رنگ زنده در تصاویر ویدئویی را در طول تمام روز دیده است. نمونه هایی از اولین محصولات با این فن آوری ها تا پایان ماه مه آماده هستند.

0/00 0
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/06/17
  • تعداد مشاهده : 199 بار