تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

تماس با ما

تماس با ما

ساعت کار شرکت : از ۸ صبح الی ۱۹ بعداز ظهر در خدمت شما هستیم.

آدرس دفتر شرکت : کرج – سه راه گوهردشت – انتهای بلوار سه باندی – روبروی پارک – پلاک ۸۳ – واحد۴

آدرس فروشگاه شرکت : کرج – سه راه گوهردشت – انتهای بلوار سه باندی – روبروی پارک – پلاک ۸۰

آدرس دفتر فروش دوم : میدان استاندارد - بلوار کامیونداران - شهرک صنفی صنعتی - بلوک 1 - پلاک 12

تلفن های دفتر مرکزی شرکت : ۰۲۶۳۴۴۰۷۸۰۱ – ۰۲۶۳۴۲۰۵۶۰۶ –۰۲۶۳۴۲۰۵۶۰۷

تلفن های دفتر فروش : ۰۲۶۳۴۲۱۶۰۰۱ – ۰۲۶۳۴۲۱۶۰۰۲

تلفن های دفتر فروش دوم : 02634090431 - 02634090431

کانال شرکت در شبکه های اجتماعی :

کانال تلگرام

صفحه ی اینستاگرام


تماس در ساعت های اداری و غیراداری :

کارشناس فروش حامد نجفی ۰۹۱۲۸۷۲۸۹۷۰

👈راحت به هوشمندافزار برسید (هوشمندافزار روی گوگل مپ): شرکت هوشمندافزار آسیا - نماینده رسمی دوربین مداربسته هایک ویژن روی نقشه گوگل

👈 هوشمندافزار آسیا بر روی اپلیکیشن های اسنپ و waze هم با کلمات هوشمندافزار آسیا - دوربین مداربسته - هایک ویژن قابل جستجو است.

تصویر امنیتی
صفحه اخبار

هایک ویژن با جدید ترین محصولات زنگ هشدار (دزدگیر) در نمایشگاه essen شرکت میکند

هایک ویژن در نمایشگاه امنیتی essen

در 17 اکتبر 2018 Hikvision جدیدترین محصولات زنگ هشدار خود را در نمایشگاه Essen نشان داد.

با تمرکز عمیق در یکپارچه سازی، این شرکت تعهد خود را به ارائه راه حل های امنیتی گسترده برای مشتریان و طیف وسیعی از برنامه های کاربردی نشان داد.

راه حل های  هایک ویژن در زنگ هشدارها طیف گسترده ای از محصولات و فن آوری های موجود را نشان می دهد و چگونگی استفاده از آنها را با هم می توان با نیازهای امنیتی پوشش داد .

Marc van der Putte  گفت : ما یک نمایش عالی داشتیم که با توجه به طیف گسترده ای از محصولات ما مورد توجه قرار گرفت و طیف وسیعی از راه حل های هشدار دهنده از Hikvision باعث ایجاد علاقه شدید شد ، این محدوده باعث می شود یک بیانیه واقعی به عنوان یک راه حل کامل، ارائه یک رویکرد جدید و نوآورانه برای بازرسی از نفوذ و ویدئو باشد .

او ادامه می دهد: "نمایشگاه امنیتی Essen یکی از برجسته ترین نمایشگاه های تجاری برای امنیت است .

"ما می خواستیم یک داستان را در مورد چگونگی استفاده از محصولات Hikvision در طیف وسیعی از کاربردهای مختلف از مشتریانمان ایجاد کنیم. این همچنین نشان می دهد که چگونه تکنولوژی و نمونه کارهای گسترده ما، از طریق عملیات یکپارچه و یکپارچه سازی عمیق در جنبه های مختلف امنیتی، مانند نفوذگر و دوربین مداربسته، ارزش بیشتری به کسب و کارهای مشتریان ما می بخشد. "

در منطقه هشدار دهنده پایه شامل آخرین نسخه از چند برند  Pyronix Enforcer، که شامل مجتمع بسیار مجرب و مجددا طراحی شده است وجود دارد. همچنین آخرین پیشنهاد امنیتی از Hikvision، AXHub، که با دوربین های Hikvision و ONVIF با استفاده از نرم افزار هوشمند Hik-Connect همکاری می کند، وجود دارد.

همراه با راه حل های هشدار دهنده، نظارت تصویری Hikvision، هواپیماهای بدون سرنشین، کنترل دسترسی و . . . نیز در ایستگاه نمایش داده شده است .

0/00 0
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/07/28
  • تعداد مشاهده : 223 بار