تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

تماس با ما

تماس با ما

ساعت کار شرکت : از ۸ صبح الی ۱۹ بعداز ظهر در خدمت شما هستیم.

آدرس دفتر شرکت : کرج – سه راه گوهردشت – انتهای بلوار سه باندی – روبروی پارک – پلاک ۸۳ – واحد۴

آدرس فروشگاه شرکت : کرج – سه راه گوهردشت – انتهای بلوار سه باندی – روبروی پارک – پلاک ۸۰

آدرس دفتر فروش دوم : میدان استاندارد - بلوار کامیونداران - شهرک صنفی صنعتی - بلوک 1 - پلاک 12

تلفن های دفتر مرکزی شرکت : ۰۲۶۳۴۴۰۷۸۰۱ – ۰۲۶۳۴۲۰۵۶۰۶ –۰۲۶۳۴۲۰۵۶۰۷

تلفن های دفتر فروش : ۰۲۶۳۴۲۱۶۰۰۱ – ۰۲۶۳۴۲۱۶۰۰۲

تلفن های دفتر فروش دوم : 02634090431 - 02634090431

کانال شرکت در شبکه های اجتماعی :

کانال تلگرام

صفحه ی اینستاگرام


تماس در ساعت های اداری و غیراداری :

کارشناس فروش حامد نجفی ۰۹۱۲۸۷۲۸۹۷۰

👈راحت به هوشمندافزار برسید (هوشمندافزار روی گوگل مپ): شرکت هوشمندافزار آسیا - نماینده رسمی دوربین مداربسته هایک ویژن روی نقشه گوگل

👈 هوشمندافزار آسیا بر روی اپلیکیشن های اسنپ و waze هم با کلمات هوشمندافزار آسیا - دوربین مداربسته - هایک ویژن قابل جستجو است.

تصویر امنیتی
صفحه اخبار

hikvision اولین روز شراکت خود را در زمینه فناوری در استانبول آغاز کرد

این رویداد ویژگی های برتر یکپارچه راه حل های مختلف در بازار صنایع است

26نوامبر 2018  Hikvision-، پیشرو در ارائه محصولات و راه حل های امنیتی نوآورانه، روز 28 نوامبر خود را اولین روز شریک تکنولوژی اعلام می کند که در 28 نوامبر در استانبول برگزار می شود. این رویداد برای ارائه راه حل های امنیتی یکپارچه که توسط Hikvision  در همکاری با شرکای فن آوری به وجود آمده، و همچنین ارائه یک انجمن برای شرکای آینده و برای کشف فرصت های توسعه برای راه حل های جدید با استفاده از منابع گسترده شرکت هایک ویژن می باشد .

این روز، روز شریک فن آوری Hikvision طراحی شده است برای تجدید نظر به شرکت های رقیب در انواع بازارهای صنایع. مشتریان همچنین می توانند آخرین پیشرفت های فن آوری امنیتی و روند صنعت در این رویداد را بررسی کنند.

Adler Wu، مدیر کل اتحادیه فن آوری در Hikvision، می گوید: "ما بسیار هیجان زده هستیم تا در اولین روز، تکنولوژی را به استانبول برسانیم. در این روز مشخص می شود که Hikvision  همچنان به دنبال فرصت های جدید برای همکاری با شرکای خود برای ارائه راه حل های نوآورانه است. در این رویداد، مشتریان می توانند از نسخه های پیشرفته محصولات و راه حل های ارائه شده توسط Hikvision و شرکای ما استفاده کنند، و کشف کنند که چگونه می توانند کسب و کار خود را با حمایت محلی و خدماتیHikvision رشد دهند. “

نسخه های محصول و راه حل از شرکت های مختلف

  Hikvision در حال ارائه تکنولوژی و راه حل هایی است که با 14 شرکای فن آوری گواهی توسعه یافته است. مثالها عبارتند از:

- یک راه حل ذخیره سازی هوش مصنوعی از شریک جهانی -  Seagate هارد دیسک Seagate SkyHawk AI هارد دیسک(HDD) ترکیبی از فن آوری Hikvision برای ارائه راه حل های نظارت تصویری مبتنی بر AI است.

- سیستم های شناختی - به عنوان نرم افزار مدیریت تصویری مبتنی بر آی پی جهانی (VMS) برای 10 سال گذشته در یک سیستم خبری Milestone Systems ، پلت فرم باز واقعی با Hikvision برای ارائه راه حل های تشخیص چهره و شناسایی اتوماتیک (ANPR) و همچنین حمایت از 1000+ دستگاه شناخته شده است Hikvision. برنامه ی سازنده ی سیستم همچنین آخرین راه حل یکپارچه را با سرورهای نظارت Hikvision که با نرم افزار Milestone VMS پیش از آن نصب شده است، نشان می دهد.

- تکنولوژی AxxonSoft   - این تکنولوژی، ابرداده را با دوربین های شبکه های هوشمند Hikvision ادغام می کند و همچنین نرم افزار Axxon را با سیستم کنترل دسترسی Hikvision و سرورهای نظارت ادغام می کند، AxxonSoft یک توسعه دهنده پیشرو از سیستم های هوشمند امنیتی و نظارت تصویری است.

یکپارچگی سیستم های اعلام حریق در ساختمان های هوشمند - شیمیدان سیستم های اعلام حریق Mavili با Hikvision همکاری کرد و یکپارچه سازی سیستم های زنگ هشدار آتش را با پلت فرم VMC HikCentral توسعه داد. این ادغام، اپراتورها را قادر می سازد تا از HikCentral سیستم نظارت بر سیستم های اعلام حریق را کنترل کنند، Mavili یک تولید کننده پیشرو در سیستم های آتش سوزی و گاز با راه حل های پیشرفته ادغام در ساختمان های هوشمند است.

- یک راه حل امنیتی محیطی مجتمع - نظارت تصویری Hikvision با یک سیستم مانع فیزیکی از Arma Kontrol، تولید کننده پیشرو سیستم های ضد تروریستی، ادغام شده است.

- راه حل یکپارچه بین پلت فرم VMC Hikvision HikCentral و فن آوری از Makim، یک شریک سیستم های کنترل دسترسی محلی.

علاوه بر این، مشتریان می توانند در مورد راه حل های امنیتی یکپارچه از شرکای Hikvision Ozak، Optex، IPS، Agent Vi، Elsight، WAMA SOFT، Phoenix Contact و Ivideon بیشتر بیاموزند.

0/00 0
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/09/08
  • تعداد مشاهده : 163 بار