تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

تماس با ما

تماس با ما

ساعت کار شرکت : از ۸ صبح الی ۱۹ بعداز ظهر در خدمت شما هستیم.

آدرس دفتر شرکت : کرج – سه راه گوهردشت – انتهای بلوار سه باندی – روبروی پارک – پلاک ۸۳ – واحد۴

آدرس فروشگاه شرکت : کرج – سه راه گوهردشت – انتهای بلوار سه باندی – روبروی پارک – پلاک ۸۰

آدرس دفتر فروش دوم : میدان استاندارد - بلوار کامیونداران - شهرک صنفی صنعتی - بلوک 1 - پلاک 12

تلفن های دفتر مرکزی شرکت : ۰۲۶۳۴۴۰۷۸۰۱ – ۰۲۶۳۴۲۰۵۶۰۶ –۰۲۶۳۴۲۰۵۶۰۷

تلفن های دفتر فروش : ۰۲۶۳۴۲۱۶۰۰۱ – ۰۲۶۳۴۲۱۶۰۰۲

تلفن های دفتر فروش دوم : 02634090431 - 02634090431

کانال شرکت در شبکه های اجتماعی :

کانال تلگرام

صفحه ی اینستاگرام


تماس در ساعت های اداری و غیراداری :

کارشناس فروش حامد نجفی ۰۹۱۲۸۷۲۸۹۷۰

👈راحت به هوشمندافزار برسید (هوشمندافزار روی گوگل مپ): شرکت هوشمندافزار آسیا - نماینده رسمی دوربین مداربسته هایک ویژن روی نقشه گوگل

👈 هوشمندافزار آسیا بر روی اپلیکیشن های اسنپ و waze هم با کلمات هوشمندافزار آسیا - دوربین مداربسته - هایک ویژن قابل جستجو است.

تصویر امنیتی
صفحه اخبار

راهکار هایک ویژن برای حفاظت از دستگاه های خودپرداز

بیش از 3.5 میلیون دستگاه خود پرداز در جهان وجود دارد که برای رفع نیاز مردم در دسترس عموم هستند. این واقعیت که داخل این دستگاه ها پول نقد وجود دارد آنها را به هدفی برای جنایتکاران تبدیل کرده است.

راهکار هایک ویژن برای حفاظت از عابر بانک ها با استفاده از فناوری درک عمیق
در داخل یک دستگاه خودپرداز، دو دوربین مخفی نصب شده است، یکی در روبروی کاربر، دیگری در پانل ATM. فنآوری آموزش عمیق که در سیستم امنیتی ATM نصب شده است، می تواند هر اختلال را تشخیص میدهد، با توجه به الگوهای داده موجود، اگر چهره دیگری در تصویر وجود داشته باشد (مثلا کسی در پشت سر کاربر اصلی را نگاه می کند)، یا اگر شخصی با ماسک پوشاننده باشد، هشدار می تواند در مرکز امنیتی ایجاد شود.

 
با استفاده از تکنولوژی مشابه، سیستم امنیتی همچنین می تواند علامت گذاری کند اگر پد شماره با یک نوار برای سرقت کد های PIN استفاده شود، یا اگر یک کارت خوان اسکیمر برای سرقت جزئیات کارت وجود داشته باشد. این هشدار ایجاد شود.

همه این آلارم های هوشمند، فرآیند نظارت امنیتی را ساده تر می کنند، به این معنی است که پرسنل امنیتی می توانند در مواقعی که تهدید امنیتی واقعی رخ داده واکنش نشان دهند و در زمان صرفه جویی زیادی خواهد شد.

موتور عمیق یادگیری در Hikvision DeepinMind NVR، که اطلاعات را از دوربین گرفته و آن را با استفاده از الگوریتم های عمیق یادگیری تجزیه و تحلیل می کند. همچنین می تواند فیلم را مدیریت کند.

در پایان تامین امنیت برای شما بسیار آسان تر در فناوری درک عمیق تامین میشود.

0/00 0
  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/05/07
  • تعداد مشاهده : 15 بار