تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

اخبار

خبرهای تازه

دوربین بولت تحت شبکه حرارتی هایک ویژن برنده نوآوری محصول در جوایز امنیت و آتش سوزی 2019 شد

هایک ویژن برنده جایزه IFSEC و FIREX Product Innovation of the Year برای دوربین مداربسته بولت تحتشبکه حرارتی DS-2TD2136 خود در جوایز امنیتی و آتش 2019 در لندن شد.
ادامه خبر

دوربین های حرارتی سری جدید هایک ویژن برنده جایزه فناوری حرارتی را مقرون به صرفه شد

دوربین های حرارتی هایک ویژن ویژگی های پیشرفته تصویربرداری حرارتی را از جمله قابلیت تشخیص آتش سوزی ، نظارت بر دما و تشخیص نفوذ گرمائی DeepinView ، را با قیمت مناسب ارائه میدهد.
ادامه خبر

هایک ویژن دوربین مداربسته با کیس سیاه براق به مناسبت جمعه سیاه تولید کرد

هایک ویژن برای روز جمعه سیاه دوربین مداربسته تحت شبکه  به رنگ مشکی براق ارائه داده است تا درخواست مشتری برای دوربین هایی با هماهنگی محیط برآورده شود.
ادامه خبر

نسخه ی جدید نرم افزار ivms 4200 هایک ویژن منتشر شد

👈در نسخه جدید مصرف cpu بهینه سازی و باگ های گزارش شده رفع شده است.
ادامه خبر

شرکت هایک ویژن موفق به کسب جابزه بین المللی نوآوری detektor 2019 شد

هایک ویژن این جایزه را برای دوربین مداربسته حرارتی و نوری تحت شبکه کسب کرد.

این جایزه در گروه هشدار و تشخیص است. هیئت منصفه درباره دوربین هایک ویژن گفت: "از طریق ترکیبی از تجزیه و تحلیل هوشمند ، فن آوری های حرارتی و نوری ، Hikvision موفق به ارائه یک راه حل چشمگیر برای تشخیص زود هنگام و عملکرد بهینه شده است."

ادامه خبر

قیمت های جدید هایک ویژن عرصه را برای رقابت بیشتر با سایر برندها باز میکند

شرکت پارس ارتباط افزار (نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات هایک ویژن در ایران) در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و ایجاد بازار رقابتی بهتر برای همکاران صنف سیستم های امنیتی برای رقابت با سایر برندها, اقدام به انتشار لیست قیمت جدید برای محصولات هایک ویژن و هایلوک کرده است.
ادامه خبر

هایک ویژن آخرین شیوه های خلاقانه ai cloud را در cpse 2019 به نمایش گذاشت

شرکت هایک ویژن ، پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های جدید در زمینه امنیت ، آخرین فن آوری ها ، محصولات و راه حل های نوآورانه خود را در نمایشگاه امنیت عمومی چین (CPSE) 2019 در شنژن از 28 تا 31 اکتبر به نمایش گذاشت.
ادامه خبر

شرکت هایک ویژن در مورد امنیت سایبری با مشتریان خود در اروپا تعامل میکند

هایک ویژن با یک نمایشگاه سیار سایبری تحت عنوان "افسانه ها و واقعیت های فضای مجازی" به اروپا سفر کرده است و با بازخوردهای بسیار خوبی و بحثهای جالب روبرو شده است.
ادامه خبر

شرکت هایک ویژن دوربین مداربسته turbo hd با فناوری مادون قرمز پسیو تولید میکند

شرکت Hikvision با استفاده از فناوری Passive Infrared (PIR) ردیابی دقیق تری را در ترکیب دوربین امنیتی Turbo HD 4.0 خود ارائه داده است.
ادامه خبر

شرکت هایک ویژن نتایج مالی 3 ماه سوم سال 2019 خود را اعلام کرد: رشد 23.12%

شرکت هایک ویژن نتایج مالی 3 ماه سوم سال 2019 خود را اعلام کرد: رشد 23.12%

ادامه خبر