تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

مقالات

مقالات هایک ویژن

هایک ویژن آخرین برنامه ها و راهکارهای al al cloud خود را در امنیت 2018 چین به نمایش گذاشت

Hangzhou ، چین - 8 نوامبر 2018 - Hikvision ، پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه ، آخرین محصولات و فن آوری هوش مصنوعی را در امنیت 2018 چین به نمایش گذاشت. بیش از 1000 سازمان در این نمایشگاه شرکت کردند که مخاطبان متنوعی از توزیع کنندگان جهانی ، یکپارچه سازندگان ، متخصصان فناوری اطلاعات ، علاقه مندان به فناوری و مصرف کنندگان را به خود جلب کرد تا به مکالمات مربوط به راه حلهای مربوط به هوش مصنوعی ، امنیت هوشمند ، ابر و سایر روندهای بزرگ بپیوندند.
ادامه مطلب

از حفاظت از محیط واکنش پذیر و فعال با دوربین های hikvision turbo hd pir

از برجها و خندقها گرفته تا دیوارهای مدرن و مش سیم ، استحکامات بدنی محیطی هزاره ها بوده است. فناوری امروز انواع مختلفی از سیستمهای حفاظت از محیط الکترونیکی را در اختیار ما قرار می دهد ، که عمدتا از عبور متجاوزان به مناطق محافظت شده جلوگیری می کند و یا احتمالاً مانع از آن می شود.  
ادامه مطلب

مقاله ویژه - ضرب و شتم ترافیک با فناوری ویدیوی هوشمند

در سراسر جهان ، بسیاری از شبکه های جاده ای شهری در حال حاضر اشباع شده اند. این امر باعث تاخیر طولانی مدت برای رانندگان ، افزایش ناامیدی و کاهش بهره وری می شود.
ادامه مطلب

هایک ویژن نتایج مالی نیم ساله را اعلام کرد (ژانویه - ژوئن 2019)

هایک ویژن ، پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های امنیتی نوآورانه ، درآمد کل عملیاتی 2392/23 میلیارد RMB را برای نیمه اول سال 2019 گزارش داده است ، که نمایانگر رشد سالانه بیش از 14.60٪ است.
ادامه مطلب

no picture

به روزرسانی در اصلاحیه قانونگذاری اخیر ایالات متحده برای شرکت های فعال در زمینه سیستم های امنیتی مداربسته

نمایندگان مجلس نمایندگان ایالات متحده در 24 ماه مه لایحه ای را تصویب کردند که شامل اصلاحیه ای است که دولت فدرال از خرید تجهیزات نظارت تصویری از برخی تولید کنندگان مستقر در چین با استناد به تهدیدات امنیتی ممنوع می کند.
ادامه مطلب

شمارش افراد کمک بزرگی به فروشگاه های زنجیره ای برای برنامه ریزی فروش و بازاریابی میکند

شمارش افرادی که در طول روز وارد مرکز خرید یا فروشگاه شما می شوند می تواند به شما در بهبود عملکرد خود از چند طریق کمک کند.
ادامه مطلب

صف انتظار برای صندوق را کوتاه کنید تا تجربه مشتری از خرید را ارتقا دهید

خریداران امروز زمان کمتری نسبت به گذشته دارند تا خرید مواد غذایی خود را انجام دهند و انتظار خرید سریع و آسان را دارند. بنابراین چگونه می توانید زمان انتظار را به حداقل برسانید و به سرعت در مورد رشد خطوط پرداخت پاسخ دهید؟
ادامه مطلب

احساس امنیت واقعی با کاهش هشدارهای اشتباه در دوربین مداربسته

هشدارها و کلیپ های ویدیویی کارآمد به شما کمک می کنند تا بدانید اکنون سیستم امنیتی محیط خود را مجدداً با فناوری Hikvision AcuSense مسلح کنید.
ادامه مطلب

هایک ویژن برنده جایزه نوآوری 2019 esx برای سومین سال متوالی برای دوربین حرارتی جدید خود شد

شرکت هایک ویژن برای سومین سال پیاپی برنده جایزه نوآوری ESX که "نوآوری و تعالی در صنعت" را به رسمیت می شناسد.

امسال داوران دوربین اسپیددام نوری حرارتی هایک ویژن DeepinView را برای جایزه نوآوری ESX در رده دوربین نظارت تصویری IP انتخاب کردند. . دوربین برجسته DS-2TD1217-3 / V1 هایک ویژن دارای یک دوربین عکاسی حرارتی و نوری حرارتی و نوری ارزان قیمت (با ابعاد 160 × 160 ، وضوح 1080 1920 1920) با استفاده از لنزهای حرارتی 2/3/6 میلی متر است.

ادامه مطلب

هایک ویژن فناوری های پیشرفته ای را توسعه میدهد که برای مشاغل کوچک و متوسط نیز مناسب هستند

هایک ویژن امریک در این هفته از 10 تا 12 سپتامبر ، فناوری پیشرفته ای را نشان می دهد که به طور خاص برای مشاغل کوچک و متوسط ​​(SMB) در سالن نمایشگاه GSX طراحی شده است.
ادامه مطلب