مقاله

hikvision فن آوری های جدید acusense و colorvu را به ارمغان آورده است

کاربرد هایک ویژن فن آوری های جدید acusense و colorvu

Hikvision، تامین کننده ،پیشرو و مبتکردر عرضه محصولات و راه حل های نظارت تصویری در جهان ، در خبری تازه اعلام کرد سطح بعدی نظارت آنالوگ – معرفی Deeplearning می باشد. این ارائه دهنده هوش مصنوعی از طریق AcuSense Turbo DVR (جهان اول) و تصاویر واضح 24 ساعت در روز، از طریق دوربین های ColorVu Turbo صورت می گیرد.

تکنولوژی AcuSense براساس الگوریتم عمیق یادگیری Hikvision است که اولین بار در سال گذشته در محصولات آی پی ظاهر شد. الگوریتم های عمیق یادگیری برنامه ریزی های عمیق تر نسبت به الگوریتم های هوشمند معمولی دارند که تنها در سطح عمل می کنند. این کار یادگیری ویژگی ها را انجام می دهد و عملکرد تجزیه و تحلیل محتوای ویدیو (VCA) را به طرز شگفت آور دقیق و سازگار می کند

AcuSense قادر به استخراج بدن و وسیله نقلیه از مقدار زیادی از اشیاء است. نه تنها می تواند انفجار انسان و خودرو را تشخیص دهد، بلکه می تواند آلارم های کاذب را که توسط اشیاء متحرک ایجاد می شود، فیلتر کند.

این تکنولوژی همچنین یک تابع هدفمند قدرتمند و سریع را فراهم می کند که قادر به تجزیه و تحلیل ضبط و جمع آوری تمام تصاویر انسان یا وسیله نقلیه است که به کلیپ ویدیو مرتبط است. به این معنی است که کاربران می توانند به سرعت برای هدف جستجو کنند، به عنوان مثال، سیستم قادر به استخراج اطلاعات انسان و وسایل نقلیه از خوراک است. این ویژگی های هیجان انگیز DVR را قوی تر و قابل اعتماد تر از قبل می سازد.

در حالی که AcuSense مغز سیستم را فراهم می کند چشم هایش از طریق دوربین ColorVu و با یک لنز دیافراگم بزرگ F1.0 ارائه می شود که نور، تصاویر روشن تر و قرار گرفتن در معرض متعادل را فراهم می کند. با اضافه کردن حساسیت بالا در محیط های بسیار کم نور، دوربین می تواند ویدئو روشن و واضح را در 24 ساعت و 7 دقیقه در تقریبا 90 درصد از صحنه ها فراهم کند. علاوه بر این، دوربین نیز دارای نورپردازی ممتاز گرم و یک لنز diffusion anti-glare برای تضمین بیشتر تصاویر واضح در مناطق بسیار تاریک است.این تکنولوژی ها برای نصب کننده ها مفید خواهد بود که می توانند بسیاری از ویژگی های هوشمند را به سیستم موجود اضافه کنند، به سادگی با جایگزینی DVR قدیمی با مدل AcuSense. کاربران آن را برای استفاده آسان، صرفه جویی در منابع در هر دو نیروی انسانی و مالی.

Peter Guan، مدیر کانال و بازاریابی Hikvision Europe، می گوید: "ما در حال حاضر برای مدتی ارزش گوگل دی ال را در راه حل های IP ثابت کرده ایم. گام بعدی این است که این تکنولوژی را به کاربران آنالوگ تبدیل کنیم. "این اولین بار است که صنعت نظارت، این کیفیت رنگ زنده در تصاویر ویدئویی را در طول تمام روز دیده است. ما فکر می کنیم که این تغییرات را به بازار آنالوگ تغییر خواهد داد.

نمونه هایی از اولین محصولات با این فن آوری ها تا پایان ماه مه آماده هستند.
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

تازه ها
امنیت هوش مصنوعی بزرگترین متحد شماست

امنیت هوش مصنوعی هایک ویژن بزرگترین متحد شماست

تا همین اواخر، امنیت مبتنی بر هوش مصنوعی برای شرکت ها و سازمان های بزرگ با بودجه های کلان محفوظ بود. اما دیگر این طور نیست. مشاغل کوچک نیز می توانند از قدرت هوش مصنوعی برای بهبود امنیت، صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها استفاده کنند. همه اینها به لطف فناوری acusense هایک ویژن ممکن شده است.

ادامه مطلب

آموزش تنظیمات انتقال تصویر هایک ویژن با آی پی استاتیک

آموزش تصویری انتقال تصویر دوربین مداربسته هایک ویژن

به طور خلاصه:

مرحله اول تنظیمات شبکه هایک ویژن

مرحله دوم تنظیمات پورت فوروارد مودم

مرحله سوم تنظیمات انتقال تصویر روی نرم افزار ivms

ادامه مطلب

روش ریست پسورد هایک ویژن فریم ور قدیمی

آموزش ریست پسورد هایک ویژن قدیمی

اگر رمز رورد به منوی دستگاه هایک ویژن خود را فراموش کرده اید؟ این آموزش برای شماست.

این آموزش فقط در مورد دستگاه های قدیمی با فریم ور ورژن پایین تر از 3 و دوربین های تحت شبکه پایین تر از 5.3 قابل استفاده است.

ادامه مطلب

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech