شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس: 5-02634200921 همین حالا تماس بگیرید!

نصب دوربین مداربسته و انتقال تصویر رایگان در کرج

صفحه اخبار

دوربین مداربسته هایک ویژن با قابلیت چرخش و تصویر رنگی در هر ساعتی از شبانه روز

دوربین مداربسته DS-2DE3A400BW-DE با قابلیت PT و تولید 24 ساعته تصویر رنگی توسط هایک ویژن تولید شد.

ادامه خبر

دوربین مداربسته خورشیدی

شرکت هایک ویژن موفق به تولید دوربین مداربسته خورشیدی شد

دوربین مداربسته هایک ویژن بدون نیاز به برق و اینترنت (دوربین با برق خورشیدی)

شرکت هایک ویژن به تازگی دوربینی تولید کرده که با پنل خورشیدی و باتری داخلی و مودم 4G داخلی تولید شده است.

ادامه خبر

هایک ویزن برای سامانه کنترل تردد بدون تماس minemoe برنده جایزه امنیت و آتش در سال 2020 شد

هایک ویژن برای پایانه های تشخیص چهره بدون لمس MinMoe در جوایز امنیت و برتری آتش 2020 جایزه نوآوری محصول سخت افزار امنیتی سال را از آن خود کرده است.
ادامه خبر

نسخه 2 تشخیص حرکت دوربین مداربسته هایک ویژن

هایک ویژن نسخه 2 تشخیص حرکت برای شناسایی دقیق و سریع انسان و لوازم نقلیه را منتشر کرد

هایک ویژن در نسخه جدید فریم ور خود , تشخیص حرکت انسان را پشتیبانی می کند.

Motion Detection 2.0

تیم های امنیتی با استفاده از فن آوری سنتی تشخیص حرکت ، مرتباً هشدارهای دروغین ناشی از باران شدید تا ریزش برگ ، جاری شدن آب یا حتی عبور حیات وحش را دریافت می کنند.  

ادامه خبر

دوربین مداربسته turbo hd هایک ویژن هشدار صوتی در محیط پخش میکند

بر خلاف دوربین مداربسته معمولی که فقط می توانند برای هدف نظارت و ضبط فیلم باشند ، یک دوربین مداربسته PIR به واسطه حسگر PIR داخلی ، تابش مادون قرمز از بدن انسان را تشخیص می دهد. سپس از اقدامات بازدارندگی که با اتصال به دستگاه های هشدار خارجی ، به عنوان مثال آژیر یا پروژکتور نور ، فعال می شود ، پشتیبانی می کند.
ادامه خبر

هایک ویژن دوربین مداربسته اسپیددام مجهز به رادار را تولید کرد

رادار امواج الکترومغناطیس این دوربین تا فاصله 100 متر, در محیط های گرد و خاک , مه آلود به تشخیص حرکت و تعقیب سوژه کمک میکند.

ادامه خبر

هوشمند افزار آسیا نمایندگی رسمی پارس ارتباط افزار در کرج، خرید و فروش دوربین های هایک ویژن و هایلوک، خرید هایلوک در کرج، خرید هایک ویژن در کرج، فروش هایلوک در کرج، فروش هایک ویژن در کرج

فناوری ویدئویی و دوربین مداربسته هایک ویزن به آموزش از راه دور کمک میکند

دسترسی به آموزش هنوز برای بسیاری از کودکان دشوار است ، به ویژه در مناطق دورافتاده و صعب العبور. مدارس در این مناطق معمولاً از منابع آموزشی ناکافی و برنامه درسی ناقص رنج می برند.

ادامه خبر

هوشمند افزار آسیا نمایندگی رسمی پارس ارتباط افزار در کرج، خرید و فروش دوربین های هایک ویژن و هایلوک، خرید هایلوک در کرج، خرید هایک ویژن در کرج، فروش هایلوک در کرج

شرکت هایک ویژن برای پنجمین سال متوالی برنده جایزه psi برای دوربین مداربسته خود شد

هایک ویژن برای سری دوربین های پانورامای PanoVu خود در جوایز برتر PSI 2020 جایزه بهترین محصول سال دوربین مداربسته مجله PSI را از آن خود کرده است. پنجمین سال است که هایک ویژن برنده جایزه معتبر محصول سال دوربین مداربسته با رای خواننده ها از آن خود میکند.
ادامه خبر

دوربین مداربسته هایک ویژن کرج ،هوشمند افزار آسیا نمایندگی رسمی پارس ارتباط افزار در کرج، خرید و فروش دوربین های هایک ویژن و هایلوک، خرید هایلوک در کرج، خرید هایک ویژن در کرج، فروش هایلوک در کرج، فروش هایک ویژن در کرجcolorvu

شرکت هایک ویژن نسل جدید دوربین مداربسته colorvu را با تصاویر 4k و لنز متغیر تولید کرد

شرکت هایک ویژن ، نسل جدید دوربین های ColorVu خود را برای تصویربرداری رنگی 24 ساعته تولید کرد و در ابتدا گزینه های 4K و Varifocal را در دوربین های تمام رنگی خود اضافه کرده است.


در امنیت با دوربین مداربسته ، اطلاعات مربوط به رنگ برای شناسایی جزئیات وقایع به ویژه در شب بسیار مهم است. دوربین های معمولی با نور مادون قرمز فقط تصاویر سیاه و سفید را برای نظارت در شب فراهم می کنند. در نتیجه ، افراد ، وسایل نقلیه یا سایر اشیا مهم به راحتی تار می شوند و با پس زمینه ترکیب می شوند ، این امر تشخیص عناصر مهم را دشوار می کند.

ادامه خبر

هوشمند افزار آسیا نمایندگی رسمی پارس ارتباط افزار در کرج، خرید و فروش دوربین های هایک ویژن و هایلوک، خرید هایلوک در کرج، خرید هایک ویژن در کرج، فروش هایلوک در کرج، فروش هایک ویژن در کرج

مدل های سه بعدی محصولات هایک ویژن برای درک بهتر محصول ارائه شد

هایک ویژن مدل های جدید کالایی را به صورت آنلاین اضافه کرده است که دارای مدل تعاملی و مجازی مدل سه بعدی است تا به کاربران نهایی کمک کند دانش محصول را قبل از خرید یا استفاده افزایش دهند.

این ابزار با استفاده از یک نرم افزار محتوای سه بعدی پیشرو در صنعت به ارائه بصیرت دقیق محصولات بصورت آنلاین و در دسترس 24 ساعته می پردازد. در این لینک و در هر زمان به این محصولات مدل سه بعدی می توانید دسترسی داشته باشید.

مشاهده مدل های سه بعدی تجهیزات هایک ویژن


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech