تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

نصب دوربین مداربسته در کرج

شهر کرج به دلیل جرم خیز بودن و آمار جرم بالا دارای شرایط خاصی برای نصب دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی میباشد.در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم.

مواردی که در نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی رعایت شود.

کارشناسی حرفه ای و صحیح دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی جهت نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی موارد ذیل رعایت شود.

همپوشانی دوربین های مداربسته

جهت کاهش احتمال خرابکاری و سرقت بایستی دوربین ها همپوشانی کامل یکدیگر را داشته باشند.

محل نصب مناسب دوربین مداربسته

انتخاب محل نصب مناسب مهم ترین وظیفه اصلی هر کارشناس نصب دوربین مداربسته می باشد.محل نصب دوربین مداربسته بایستی دور از دسترس و غیر قابل خرابکاری باشد.

مسیر سیم کشی امن دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی یکی از مهم ترین مواردی که بایستی به آن دقت کافی داشت انتخاب مسیر سیم کشی مناسب و خارج از دسترس است که امکان قطع سیم و کابل ها بسیار پایین باشد.در صورت امکان توصیه میشود که از لوله و سایر رووکش های امنیتی استفاده شود.
روکش های امنیتی روشی صحیح برای محافظت از سیم در برابر خرابکاری.باران.آفتاب.موش و سایر جوندگان می باشد.
نحوه اتصال دوربین به سطح
بایستی دقت کافی را داشت که دوربین جهت نصب بر روی هر سطحی به جز فلز بایستی که از رولپلاک مناسب بهره برد و در سطح فلزی بایستی که بین پایه و سطح از تفلن استفاده کرد تا مانع اتصال بدنه فلزی پایه به سطح فلزی شود.

دوربین مداربسته در کرج
صفحه اخبار

دوربین های حرارتی سری جدید هایک ویژن برنده جایزه فناوری حرارتی را مقرون به صرفه شد

هایک ویژن

دوربین های حرارتی هایک ویژن ویژگی های پیشرفته تصویربرداری حرارتی را از جمله قابلیت تشخیص آتش سوزی ، نظارت بر دما و تشخیص نفوذ گرمائی DeepinView ، را با قیمت مناسب ارائه میدهد.

دوربین حرارتی در نور روز ، تاریکی کامل ، باران ، مه ، دود و در شرایطی که نور کور کرده و سایه های متحرک دارد تصویری باکیفیت ارائه میدهند. تصویربرداری حرارتی باعث می شود تا متخصصان امنیتی در مقایسه با محیط اطراف ، اجسام گرمتر و خنک تر را تشخیص دهند.

 فناوری DeepinView انسان و وسایل نقلیه را از سایر اشیاء در حال حرکت در داخل یا خارج از مناطق مشخص متمایز می کند. تصویربرداری حرارتی باعث می شود که این فناوری موثرتر باشد و آلارم های کاذب را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

مدلهای نوری حرارتی دو طیف همچنین ویدیوی رنگی کامل HD را با نور IR ارائه می دهند و بهترین ویژگیهای شناسایی و شناسایی را با هم ترکیب می کند. مزایای اصلی شامل موارد زیر است:

    دید عالی و پایداری تصویر
    تشخیص نفوذ
    جلوگیری از خرابی تجهیزات با مانیتورینگ دما
    جلوگیری از آتش سوزی با نظارت دما و ردیابی پیشرفته آتش سوزی


🔸هوشمند افزار آسیا نمایندگی هایک ویژن، سیستم های حفاظتی، امنیتی، کنترل دسترسی و هوشمندسازی🔸
 

📞02634216001
📞02634216002

0.00 0
  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/09/11
  • تعداد مشاهده : 138 بار

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech