تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

نصب دوربین مداربسته در کرج

شهر کرج به دلیل جرم خیز بودن و آمار جرم بالا دارای شرایط خاصی برای نصب دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی میباشد.در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم.

مواردی که در نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی رعایت شود.

کارشناسی حرفه ای و صحیح دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی جهت نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی موارد ذیل رعایت شود.

همپوشانی دوربین های مداربسته

جهت کاهش احتمال خرابکاری و سرقت بایستی دوربین ها همپوشانی کامل یکدیگر را داشته باشند.

محل نصب مناسب دوربین مداربسته

انتخاب محل نصب مناسب مهم ترین وظیفه اصلی هر کارشناس نصب دوربین مداربسته می باشد.محل نصب دوربین مداربسته بایستی دور از دسترس و غیر قابل خرابکاری باشد.

مسیر سیم کشی امن دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی یکی از مهم ترین مواردی که بایستی به آن دقت کافی داشت انتخاب مسیر سیم کشی مناسب و خارج از دسترس است که امکان قطع سیم و کابل ها بسیار پایین باشد.در صورت امکان توصیه میشود که از لوله و سایر رووکش های امنیتی استفاده شود.
روکش های امنیتی روشی صحیح برای محافظت از سیم در برابر خرابکاری.باران.آفتاب.موش و سایر جوندگان می باشد.
نحوه اتصال دوربین به سطح
بایستی دقت کافی را داشت که دوربین جهت نصب بر روی هر سطحی به جز فلز بایستی که از رولپلاک مناسب بهره برد و در سطح فلزی بایستی که بین پایه و سطح از تفلن استفاده کرد تا مانع اتصال بدنه فلزی پایه به سطح فلزی شود.

دوربین مداربسته در کرج
صفحه اخبار

دوربین بولت تحت شبکه حرارتی هایک ویژن برنده نوآوری محصول در جوایز امنیت و آتش سوزی 2019 شد

هایک ویژن

هایک ویژن برنده جایزه IFSEC و FIREX Product Innovation of the Year برای دوربین مداربسته بولت تحتشبکه حرارتی DS-2TD2136 خود در جوایز امنیتی و آتش 2019 در لندن شد.

دوربین DS-2TD2136 یک راه حل دوربین حرارتی  قدرتمند ، موثر و مقرون به صرفه را در اختیار بازار امنیت قرار می دهد ، که این امر باعث کاهش نیاز به نورپردازی می شود و می تواند پوشش دوربین های فیلمبرداری استاندارد را تکمیل و تقویت کند.

 این دستگاه از فناوری پردازش تصویر برش لبه بهره می برد و الگوریتم تحلیل رفتار قدرتمند آن ، امکان تشخیص خودکار نفوذ را فراهم می کند. در همان زمان دوربین عملکرد زنگ خطر استثناء درجه حرارت و الگوریتم پیشرفته تشخیص آتش را فراهم می کند. این دوربین بسته به نیاز پروژه ، از لنزهای 7mm ، 10mm ، 15mm ، 25 mm و 35mm استفاده اختیاری می کند.


DS-2TD2136
 برای وسیع ترین محیط ممکن حتی در مناطقی که دید معمولی به شدت محدود است مناسب است: در شب ، در تابش خورشید شدید ، مه و در هنگام بارش برف یا طوفان باران. تصویربرداری حرارتی در مورد تجزیه و تحلیل محتوای ویدیویی برای تشخیص سوژه ها نسبت به دوربین های معمولی که از نور مرئی استفاده می کنند ، دقیق تر است. این امر باعث کاهش آلارم کاذب و افزایش راندمان امنیتی می شود.


جاستین هولیس ، مدیر بازاریابی Hikvision UK & Ireland ، گفت این شرکت خوشحال است که دوربین شبکه حرارتی خود جایزه نوآوری محصول سال را به دست آورد.

وی گفت: "ما از برنده شدن در جوایز نوآوری محصولات IFSEC و FIREX برای این دوربین  ، هیجان زده ایم." "Hikvision تلاش کرده است تا از طریق تعهد ما به توسعه محصول جدید و نوآوری های تکنولوژیکی ، مزایای بسیاری از فناوری حرارتی را به بازار نظارت بر امنیت گسترده تر برساند ، و شناخت از قضات جوایز امنیت و آتش سوزی عالی یک تأیید واقعی از کار تحقیق و توسعه ما است. و تیم های توسعه محصول. "

🔸هوشمند افزار آسیا (http://ittech-cctv.com/) نمایندگی هایک ویژن، سیستم های حفاظتی، امنیتی، کنترل دسترسی و هوشمندسازی🔸

📞02634216001
📞02634216002

0.00 0
  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/09/16
  • تعداد مشاهده : 129 بار

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech