تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

نصب دوربین مداربسته در کرج

شهر کرج به دلیل جرم خیز بودن و آمار جرم بالا دارای شرایط خاصی برای نصب دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی میباشد.در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم.

مواردی که در نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی رعایت شود.

کارشناسی حرفه ای و صحیح دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی جهت نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی موارد ذیل رعایت شود.

همپوشانی دوربین های مداربسته

جهت کاهش احتمال خرابکاری و سرقت بایستی دوربین ها همپوشانی کامل یکدیگر را داشته باشند.

محل نصب مناسب دوربین مداربسته

انتخاب محل نصب مناسب مهم ترین وظیفه اصلی هر کارشناس نصب دوربین مداربسته می باشد.محل نصب دوربین مداربسته بایستی دور از دسترس و غیر قابل خرابکاری باشد.

مسیر سیم کشی امن دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی یکی از مهم ترین مواردی که بایستی به آن دقت کافی داشت انتخاب مسیر سیم کشی مناسب و خارج از دسترس است که امکان قطع سیم و کابل ها بسیار پایین باشد.در صورت امکان توصیه میشود که از لوله و سایر رووکش های امنیتی استفاده شود.
روکش های امنیتی روشی صحیح برای محافظت از سیم در برابر خرابکاری.باران.آفتاب.موش و سایر جوندگان می باشد.
نحوه اتصال دوربین به سطح
بایستی دقت کافی را داشت که دوربین جهت نصب بر روی هر سطحی به جز فلز بایستی که از رولپلاک مناسب بهره برد و در سطح فلزی بایستی که بین پایه و سطح از تفلن استفاده کرد تا مانع اتصال بدنه فلزی پایه به سطح فلزی شود.

دوربین مداربسته در کرج
صفحه اخبار

اولین اجلاس نوآوری هایک ویژن و راه حل های ترکیبی در بازار برگزار میشود

هایک ویژن

👈هایک ویژن نخستین اجلاس نوآوری خود را در تاریخ 12 تا 13 مارس در نزدیکی آمستردام هلند برگزار می کند. تحت عنوان "کشف. همکاری. گسترش دهید. "، هایک ویژن راه حل های یکپارچه خود را با شرکای مختلف فن آوری نشان می دهد ، و به بازدید کنندگان این سلیقه را می دهد که چطور راه حلهای ترکیبی می توانند بازارهای آینده خود را فعال کنند. طیف کاملی از غرفه داران حاضر ، از جمله Western Digital ، گروه Vemco و Telescopic Mast حضور خواهند داشت.

👈در این اجلاس ، مشتریان و سایر فعالان صنعت قادر خواهند بود برای خود ببینند که ترکیب قدرتمند هایک ویژن و شرکای فناوری آن چه تاثیری در شهرها ، خرده فروشی ها و بهداشت دارند.  

👈با داشتن توانایی تحقیق و توسعه 16000 مهندس در هشت مرکز تحقیق و توسعه ، Hikvision در صدر توسعه فناوری برای طیف گسترده ای از راه حل ها قرار دارد.

👈درک یانگ مدیر کل Hikvision اروپا می گوید: "ما از گردهم آوردن شریک فناوری و مشتریان برای بحث در مورد روند نوآوری در بازارهای چشم انداز خود ابراز هیجان داریم." ما یک اکوسیستم غنی از شرکا داریم که مجموعه راه حلهای خودمان را تکمیل می کند. اجلاس سران ، روشی جدید برای همکاری با یکدیگر را نشان می دهد و منجر به ایجاد راه حل های جدید و مهم برای رفع نیازهای مشتریان می شود - با داشتن امتیاز ارزشمند اضافی که بتوانیم به صورت حضوری در مورد این نیازها صحبت کنیم. "

🔸هوشمند افزار آسیا ارائه دهنده سیستم های حفاظتی، امنیتی، کنترل دسترسی و هوشمندسازی🔸

📞02634216001 - داخلی 1
📞02634216002

0.00 0
  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/10/17
  • تعداد مشاهده : 49 بار

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech