تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

نصب دوربین مداربسته در کرج

شهر کرج به دلیل جرم خیز بودن و آمار جرم بالا دارای شرایط خاصی برای نصب دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی میباشد.در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم.

مواردی که در نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی رعایت شود.

کارشناسی حرفه ای و صحیح دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی جهت نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی موارد ذیل رعایت شود.

همپوشانی دوربین های مداربسته

جهت کاهش احتمال خرابکاری و سرقت بایستی دوربین ها همپوشانی کامل یکدیگر را داشته باشند.

محل نصب مناسب دوربین مداربسته

انتخاب محل نصب مناسب مهم ترین وظیفه اصلی هر کارشناس نصب دوربین مداربسته می باشد.محل نصب دوربین مداربسته بایستی دور از دسترس و غیر قابل خرابکاری باشد.

مسیر سیم کشی امن دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی یکی از مهم ترین مواردی که بایستی به آن دقت کافی داشت انتخاب مسیر سیم کشی مناسب و خارج از دسترس است که امکان قطع سیم و کابل ها بسیار پایین باشد.در صورت امکان توصیه میشود که از لوله و سایر رووکش های امنیتی استفاده شود.
روکش های امنیتی روشی صحیح برای محافظت از سیم در برابر خرابکاری.باران.آفتاب.موش و سایر جوندگان می باشد.
نحوه اتصال دوربین به سطح
بایستی دقت کافی را داشت که دوربین جهت نصب بر روی هر سطحی به جز فلز بایستی که از رولپلاک مناسب بهره برد و در سطح فلزی بایستی که بین پایه و سطح از تفلن استفاده کرد تا مانع اتصال بدنه فلزی پایه به سطح فلزی شود.

دوربین مداربسته در کرج
صفحه اخبار

دوربین مداربسته هایک ویژن مجهز به سنسور pir برای حفاظت از ساخت و ساز

هایک ویژن

حفاظت از ساخت و ساز و ساختمان های در حال ساخت: پیمانکاران به منظور حفاظت از مصالح با ارزش از دوربین های مجهز به PIR استفاده می کند


برای یک نصب کننده ، طیف وسیعی از دوربین های مجهز به Turbo HD PIR تأثیر چشمگیری بر شغل وی گذاشته است و به نصاب امکان می دهد در زمان های خلوت و ساعت هایی که احتمال سرقت بالا است ، سایت های ساخت و ساز و سایر مکان های با ارزش را نظارت و کارآیی بیشتری داشته باشد.
 

پل هاوکینگ ، مدیرعامل شرکت نصب و راه اندازی امنیت امنیتی هامپشایر ، Forward Securitieشرکت وی شهرت کاملی را در بین انواع خدمات دیگر ایجاد کرده است که مکان های ساختمانی را تأمین می کند ، از جمله مواد و تجهیزات مهم بجا مانده در شب و بدون مراقبت در مجتمع سایت.

هوکینگ توضیح می دهد که ترکیبات ساخت سایت می توانند شامل تعدادی از مواد فوق العاده با ارزش و جذاب برای سارقان بالقوه باشند. وی می گوید: "دیزل ، مس ، ابزار ، کابل کشی ، پایین آجر ، بلوک های نسیم ، سوخت ، دیزل جاده ، حتی دروازه های فلزی." "هزاران مصالح با ارزش در آنجا ذخیره می شود."

برای نظارت بر این اماکن در برابر سرقت, ترکیبی از سنسورهای تشخیص حرکت pir و دوربین مداربسته مناسب هستند که دوربین های هایک ویژن این نیاز را برطرف میکنند.

وی گفت: "این محصولات کوچک دوست داشتنی هستند." "هنگامی که Hikvision آنها را بیرون آورد ، من PIR های جداگانه ما را تنظیم کردم. با دوربین PIR ، در دوره مسلح ، اگر کسی به قسمت دیدگاه خود حرکت کند ، زنگ خطر وجود دارد. اگر کسی آن را بپوشاند ، در حال هشدار است. اگر کسی آن را به جهتی دیگر حرکت دهد ، به حالت هشدار می رود. بنابراین من محصولاتی را که قبلاً از آنها استفاده می کردیم بنزین کردم و اکنون من منحصراً از Hikvision استفاده می کنم. "

طیف دوربین Turbo HD PIR از فناوریهای پیشرفته نظارت تصویری برای بهبود دقت زنگ و جلوگیری از هجوم استفاده می کند. تأیید صحت تصویری زنگ هشدارها به این معنی است که می توان به یک پاسخ سریع از یک سرویس نگهبانی تحت نظارت رسید.

ردیاب داخلی PIR این دوربین ، نور مادون قرمز را که توسط بدن انسان خاموش شده است ضبط می کند و آن را از دیگر «نویز بصری» متمایز می کند. با تشخیص حرکت حرکات Hikvision سری Turbo HD K DVR ، Hikvision می تواند برای کاهش آلارم کاذب ناشی از حرکت اهداف بدون انتشار IR بدن انسان. به این ترتیب ، فیلتر هشدارهای کاذب باعث کاهش فضای ذخیره سازی و هزینه های آن می شود و همچنین به معنای کارآیی جستجوی فیلم های پس از رویداد است.

این دوربین همچنین یک پروزکتور با نور  سفید تولید می کند که به عنوان یک سیگنال هشدار دهنده برای متوقف کردن متجاوزان عمل می کند. و چراغ سفید به عنوان یک نورپردازی تکمیلی عمل می کند و به دوربین این امکان را می دهد تا هنگام روشن شدن زنگ حتی در محیط های بسیار تاریک ، تصاویر شفافی را ضبط می کند.

هوکینگ می گوید: "هنگامی که زنگ خطر در یکی از سایت های ما ایجاد شده است ، ما اساساً یک پاسخ محافظت شده تضمین می کنیم." "از آنجا که ترکیبی از PIR و فیلمبرداری اثبات می کند که سارقان در محل هستند. "

هوشمند افزار آسیا نمایندگی هایک ویژن، سیستم های حفاظتی، امنیتی، کنترل دسترسی و هوشمندسازی


📞02634216001
📞02634216002

0.00 0
  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/11/02
  • تعداد مشاهده : 78 بار

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech