تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

نصب دوربین مداربسته در کرج

شهر کرج به دلیل جرم خیز بودن و آمار جرم بالا دارای شرایط خاصی برای نصب دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی میباشد.در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم.

مواردی که در نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی رعایت شود.

کارشناسی حرفه ای و صحیح دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی جهت نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی موارد ذیل رعایت شود.

همپوشانی دوربین های مداربسته

جهت کاهش احتمال خرابکاری و سرقت بایستی دوربین ها همپوشانی کامل یکدیگر را داشته باشند.

محل نصب مناسب دوربین مداربسته

انتخاب محل نصب مناسب مهم ترین وظیفه اصلی هر کارشناس نصب دوربین مداربسته می باشد.محل نصب دوربین مداربسته بایستی دور از دسترس و غیر قابل خرابکاری باشد.

مسیر سیم کشی امن دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی یکی از مهم ترین مواردی که بایستی به آن دقت کافی داشت انتخاب مسیر سیم کشی مناسب و خارج از دسترس است که امکان قطع سیم و کابل ها بسیار پایین باشد.در صورت امکان توصیه میشود که از لوله و سایر رووکش های امنیتی استفاده شود.
روکش های امنیتی روشی صحیح برای محافظت از سیم در برابر خرابکاری.باران.آفتاب.موش و سایر جوندگان می باشد.
نحوه اتصال دوربین به سطح
بایستی دقت کافی را داشت که دوربین جهت نصب بر روی هر سطحی به جز فلز بایستی که از رولپلاک مناسب بهره برد و در سطح فلزی بایستی که بین پایه و سطح از تفلن استفاده کرد تا مانع اتصال بدنه فلزی پایه به سطح فلزی شود.

دوربین مداربسته در کرج
صفحه اخبار

رابط جدید ویدیویی IP-2-Modula توسط hikvision ارائه شد

رابط جدید ویدیویی ارائه شد

Hikvision ، پیشرو در جهان محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه ، رابط ویدیویی IP 2-سیمانه مدولار جدید خود را برای مقاوم سازی در ساختمانهای چند آپارتمانی راه اندازی کرد. این یک راه حل فرمت برای کیت های مخابراتی ویدیویی دو سیمه در حال حاضر موفق مبتنی بر فناوری IP است که عمدتا برای خانه های مسکونی کوچک استفاده می شوند ، با استفاده از همان سبک طراحی از فناوری ارتباطات IP، IP نسل اخیراً راه اندازی شده ، همچنین "ارثی" آن را ماهیت مدولار ، که باعث می شود برای هر سناریو انعطاف پذیر باشد.

سیستم مخابره داخل ساختمان ویدیویی 2 سیمایی تمام مزایای سیستم های IP رابط را ارائه می دهد. بیش از این ، داده های پاور و صدا را می توان تنها با دو خط انتقال داد. این امر باعث می شود نصب ، صرفه جویی در وقت و هزینه بسیار ساده باشد - برای مقاوم سازی و نوسازی پروژه های بزرگ ساخت و سازهای مسکونی و اداری.

تصاویر Full HD تصویری شفاف از فضای درب در ایستگاههای داخلی ارائه می دهد. IR دید در شب بسیار خوبی را فراهم می کند و گنجاندن WDR (دامنه پویای گسترده) بدین معنی است که اگر دوربین از خارج با نور مستقیم مواجه باشد مشکلی وجود ندارد. به طور کلی ، صفحه ایستگاه داخلی یک نمای کلی از آستان خانه را نشان می دهد و یک برنامه تلفن همراه به معنای ورود از هر مکانی که کاربران دوست دارند می تواند مدیریت شود.

ماهیت مدولار Intercom به سیستم انعطاف پذیری گسترده ای می بخشد و طیف وسیعی از ماژول ها می توانند برای ساختن سیستم مناسب برای سناریو انتخاب کنند. این همچنین می تواند با سیستم های نظارت تصویری ، کنترل دسترسی و سیستم های نفوذ یکپارچه شود ، بنابراین می تواند بخشی بدون درز از هر راه حل امنیتی کل باشد. این سیستم 2 سیم را می توان از طریق شبکه ای که به توزیع کننده برق و داده متصل است و در ضمن به اشتراک گذاری لوازم جانبی و ماژول های مشترک ، با رابط های IP ترکیب می شود.

سایر ویژگی ها عبارتند از:

• کیفیت تصویر بالا از دوربین

• ضبط و ذخیره فیلم

• کیفیت بالای صدا ، حتی در خیابان های پر سر و صدا

• کنترل از راه دور از طریق برنامه مشترک تلفن همراه

• پیکربندی ساده

• نصب و راه اندازی دیواری یا نصب فلاشینگ اختیاری

• تا 16 دوربین اضافی در ایستگاه داخلی قابل مشاهده است.

برنامه های معمول برای این محصول جدید در نوسازی ساختمانهای مسکونی مسکونی ، ساختمانهای مدرسه و ساختمانهای اداری خواهد بود.

0.00 0
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/11/03
  • تعداد مشاهده : 65 بار

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech