تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

نصب دوربین مداربسته در کرج

شهر کرج به دلیل جرم خیز بودن و آمار جرم بالا دارای شرایط خاصی برای نصب دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی میباشد.در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم.

مواردی که در نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی رعایت شود.

کارشناسی حرفه ای و صحیح دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی جهت نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی موارد ذیل رعایت شود.

همپوشانی دوربین های مداربسته

جهت کاهش احتمال خرابکاری و سرقت بایستی دوربین ها همپوشانی کامل یکدیگر را داشته باشند.

محل نصب مناسب دوربین مداربسته

انتخاب محل نصب مناسب مهم ترین وظیفه اصلی هر کارشناس نصب دوربین مداربسته می باشد.محل نصب دوربین مداربسته بایستی دور از دسترس و غیر قابل خرابکاری باشد.

مسیر سیم کشی امن دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی یکی از مهم ترین مواردی که بایستی به آن دقت کافی داشت انتخاب مسیر سیم کشی مناسب و خارج از دسترس است که امکان قطع سیم و کابل ها بسیار پایین باشد.در صورت امکان توصیه میشود که از لوله و سایر رووکش های امنیتی استفاده شود.
روکش های امنیتی روشی صحیح برای محافظت از سیم در برابر خرابکاری.باران.آفتاب.موش و سایر جوندگان می باشد.
نحوه اتصال دوربین به سطح
بایستی دقت کافی را داشت که دوربین جهت نصب بر روی هر سطحی به جز فلز بایستی که از رولپلاک مناسب بهره برد و در سطح فلزی بایستی که بین پایه و سطح از تفلن استفاده کرد تا مانع اتصال بدنه فلزی پایه به سطح فلزی شود.

دوربین مداربسته در کرج
صفحه اخبار

استفاده از دوربین مداربسته چشم ماهی هایک ویژن برای بهبود فروش خرده فروشی ها

صنعت خرده فروشی به طور مداوم به دنبال پیدا کردن راه های جدید برای ارتباط با مشتری و افزایش فروش آنلاین است.

محققان پیش بینی کرده اند که رشد 17.5 درصدی سهم تجارت الکترونیکی از خرده فروشی های جهانی در سال 2021 ، از 13.7 درصد در سال 2019 افزایش پیدا می کند.هنگامی که نام تجاری طراح مینیسو مغازه های جدیدی را در لهستان افتتاح کرد ، آنها از فناوری هایک ویژن استفاده کردند و نتیجه بخش بود.

دوربین افراد عبوری را شمارش می کند یعنی ورود و خروج افراد را شمارش می کند . بااستفاده از این مدیریت راه حل متناسب می تواند چند نفر را برای خرید کردن ببیند و محاسبه کند .

این سیستم با استفاده از نصب سقف چندین دوربین مداربسته Fisheye  می تواند نقشه گرما ایجاد کند این به مدیران کمک می کند تا مناطقی که بیشترین بازدید را دارد ببینند و به آنها کمک می کند تا محصولات را در مکان بهینه برای تبلیغ قرار دهند.

0.00 0
  • نویسنده : مرادی
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/12/19
  • تعداد مشاهده : 85 بار

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech