تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

نصب دوربین مداربسته در کرج

شهر کرج به دلیل جرم خیز بودن و آمار جرم بالا دارای شرایط خاصی برای نصب دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی میباشد.در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم.

مواردی که در نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی رعایت شود.

کارشناسی حرفه ای و صحیح دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی جهت نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی موارد ذیل رعایت شود.

همپوشانی دوربین های مداربسته

جهت کاهش احتمال خرابکاری و سرقت بایستی دوربین ها همپوشانی کامل یکدیگر را داشته باشند.

محل نصب مناسب دوربین مداربسته

انتخاب محل نصب مناسب مهم ترین وظیفه اصلی هر کارشناس نصب دوربین مداربسته می باشد.محل نصب دوربین مداربسته بایستی دور از دسترس و غیر قابل خرابکاری باشد.

مسیر سیم کشی امن دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی یکی از مهم ترین مواردی که بایستی به آن دقت کافی داشت انتخاب مسیر سیم کشی مناسب و خارج از دسترس است که امکان قطع سیم و کابل ها بسیار پایین باشد.در صورت امکان توصیه میشود که از لوله و سایر رووکش های امنیتی استفاده شود.
روکش های امنیتی روشی صحیح برای محافظت از سیم در برابر خرابکاری.باران.آفتاب.موش و سایر جوندگان می باشد.
نحوه اتصال دوربین به سطح
بایستی دقت کافی را داشت که دوربین جهت نصب بر روی هر سطحی به جز فلز بایستی که از رولپلاک مناسب بهره برد و در سطح فلزی بایستی که بین پایه و سطح از تفلن استفاده کرد تا مانع اتصال بدنه فلزی پایه به سطح فلزی شود.

دوربین مداربسته در کرج
صفحه اخبار

راهکار های هایک ویژن برای غربالگری افراد در زمان شیوع بیماری

یک دوربین مداربسته می تواند یک دستگاه غربالگری مؤثر برای تشخیص افراد با دمای بدن بالا باشد. این نوع نظارت می تواند یک روش غربالگری سریع در مناطق پر رفت و آمد مانند فرودگاه ها ، بیمارستان ها ، ساختمان های اداری و سایر مناطق پر تجمع افراد را فراهم کند تا به شناسایی سریع افرادی که درجه حرارت بدن آنها بالا رفته است کمک کند.استفاده از روش غربالگری بدون تماس یکی از اقدامات فعلی برای کشف سریع افراد با افزایش دمای پوست است.

راه حل غربالگری دمای هایک ویژن ، با انواع مختلف محصول و کاربردهای گسترده ای ، برای تشخیص دمای سطح پوست برای دستیابی به غربالگری اولیه سریع و ایمن در مناطق عمومی طراحی شده است. انعطاف پذیری آن به این معنی است که می توان در بسیاری از سناریوها مورد استفاده قرار گرفت.

 در همین حال ، راندمان و هزینه برای کاربران مهم است. سوال این است که بهترین راه حل برای نیازهای آنها چیست؟

 


غربالگری دما با استقرار سریع

برای سناریوهای پر ترافیک ، از جمله: ترافیک شهری (ایستگاه قطار ، ایستگاه اتوبوس ، مترو ، فرودگاه و غیره) ، ساختمانها (مانند مدارس ، پارکهای سازمانی ، ساختمانهای اداری ، مراکز خرید و غیره) ، یک طرح غربالگری دمای موقتی می تواند به کار رود. استقرار سریع به طور جداگانه با دستگاههای مختلف (دوربین های حرارتی / دوربین های دستی گرمایشی / درهای ردیاب فلزی و غیره) حاصل می شود

این غربالگری دما با استقرار سریع اقتصادی و عملی است و روند استقرار و جداسازی بعدی آن آسان و راحت است. دقت اندازه گیری دما برای تأمین نیازهای غربالگری اولیه در دمای 0.5 درجه سانتیگراد یا 0.3 درجه سانتیگراد می باشد.

 غربالگری دما با کنترل دسترسی

در شرکتها ، مدارس ، کارخانه ها ، جوامع و سایر مناطق داخلی که مردم در آن حرکت می کنند ، می توان از ترمینال غربالگری دمای بدون لمس دیواری MinMoe (DS-K1T671TM-3XF) استفاده کرد. ماهیت بدون لمس ترمینال ، دسترسی راحت تر و ایمن تر را فراهم می کند ، مناسب برای غربالگری دمای طولانی مدت با کنترل دسترسی برای هر ساختمان با کمبود زیاد مردم.

نمایش دما در گشت

اندازه گیری دما در محلول گشت را می توان یک برنامه بازرسی دستی نیز در حرکت نامید. می توان آن را به سرعت در ورودی ها و خروج های ثابت در مواقع اضطراری ، به عنوان مثال در حوادث خارجی یا سایت های ساختمانی یا پاسگاه ها استفاده کرد. همچنین می توان از آن برای بازرسی انعطاف پذیر در خروجی های پر سرعت ، کابین و موتورخانه استفاده کرد.

نه تنها این ، دوربین های گلوله حرارتی Hikvision از غربالگری همزمان دما در افراد مختلف پشتیبانی می کنند ، که می تواند ردیابی ردیابی در سناریوهای شلوغ را تا حد زیادی بهبود بخشد.

 

و موارد بیشتری وجود دارد

علاوه بر این ، برای برخی از کشورها یا مناطقی که نیاز به پوشیدن ماسک دارند ، هایک ویژن راه حلی را ارائه می دهد که شامل یک DeepinMind NVR و همچنین دوربین های گرمایشی است. این رابط ویژه ای را ارائه می دهد که می تواند از نظر بصری دما و وضعیت ماسک را نمایش دهد.


 

0.00 0
  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/02/21
  • تعداد مشاهده : 24 بار

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech