تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

نصب دوربین مداربسته در کرج

شهر کرج به دلیل جرم خیز بودن و آمار جرم بالا دارای شرایط خاصی برای نصب دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی میباشد.در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم.

مواردی که در نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی رعایت شود.

کارشناسی حرفه ای و صحیح دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی جهت نصب دوربین مداربسته در کرج بایستی موارد ذیل رعایت شود.

همپوشانی دوربین های مداربسته

جهت کاهش احتمال خرابکاری و سرقت بایستی دوربین ها همپوشانی کامل یکدیگر را داشته باشند.

محل نصب مناسب دوربین مداربسته

انتخاب محل نصب مناسب مهم ترین وظیفه اصلی هر کارشناس نصب دوربین مداربسته می باشد.محل نصب دوربین مداربسته بایستی دور از دسترس و غیر قابل خرابکاری باشد.

مسیر سیم کشی امن دوربین مداربسته

در مرحله کارشناسی یکی از مهم ترین مواردی که بایستی به آن دقت کافی داشت انتخاب مسیر سیم کشی مناسب و خارج از دسترس است که امکان قطع سیم و کابل ها بسیار پایین باشد.در صورت امکان توصیه میشود که از لوله و سایر رووکش های امنیتی استفاده شود.
روکش های امنیتی روشی صحیح برای محافظت از سیم در برابر خرابکاری.باران.آفتاب.موش و سایر جوندگان می باشد.
نحوه اتصال دوربین به سطح
بایستی دقت کافی را داشت که دوربین جهت نصب بر روی هر سطحی به جز فلز بایستی که از رولپلاک مناسب بهره برد و در سطح فلزی بایستی که بین پایه و سطح از تفلن استفاده کرد تا مانع اتصال بدنه فلزی پایه به سطح فلزی شود.

دوربین مداربسته در کرج
صفحه اخبار

شرکت هایک ویژن میان افزار optimus را برای توسعه ی هایک سنترال راه اندازی می کند

فروش دوربین مداربسته هایک ویژن کرج

هایک ویژن این میان افزار را برای توسعه ی هایک سنترال برای ادغام رویدادها ، آلارم ها و هماهنگ سازی داده ها با سایر سیستم هایی مانند کنترل دسترسی , سیستم های مدیریت ساختمان و دستگاه های IoT کاربرد دارد.

به عنوان مثال ، ادغام HikCentral با سیستم های کنترل دسترسی از طریق نرم افزار Optimus به مشتریان کمک می کند تا کارآمدتر عمل کنند. این ادغام به کاربران این امکان را می دهد تا به سرعت و به راحتی زنگ های درب را دریافت کنند ، اجازه دسترسی یا لغو دسترسی را بگیرند.

میان افزار Optimus دارای اتصال دهنده هایی است که سیستم های شخص ثالث را با HikCentral ، بدون توجه به استانداردهای کد نویسی آنها ، به سیستم وصل می کند. این تضمین می کند یک عملیات یکپارچه طولانی مدت ، بدون وقفه و مداوم ایجاد شود.

🔸هوشمند افزار آسیا نمایندگی رسمی هایک ویژن

0.00 0
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/02/23
  • تعداد مشاهده : 20 بار

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech