صفحه اخبار

10 روند برتر صنعت امنیت در سال 2021

هوشمند افزار آسیا نمایندگی رسمی پارس ارتباط افزار در کرج، خرید و فروش دوربین های هایک ویژن و هایلوک، خرید هایلوک در کرج، خرید هایک ویژن در کرج، فروش هایلوک در کرج، فروش هایک ویژن در کرج

برای رسیدن به برترین صنعت امنیت در سال 2021 به 10 روش ها نیاز است: 1-فناوری ویدیویی 2-رسیدن به چند بعدی 3-قابلیت مشاهده هر زمان 4-فناوری 5G امنیت دوربین بی سیم 5- همگرایی چندین سیستم امنیتی . . . و غیره

علی رغم اینکه در سال 2020 جهان به دلیل ویروس کرونا دگرگون شده بود اما صنعت امنیت متوقف نشده است. در فناوری هرچه سریع در حال تغییر است به عنوان مثال: افزایش فناوری های چند منظوره، همگرایی سیستم های امنیتی، افزایش درهوش مصنوعی و راه حل هایی برا افزایش در فضای ابری. این تغییرات در حال گسترش در صنعت امنیت است، از ایمن نگهداشتن افراد و دارایی های آنها تا ایجاد محیط امن تر، کارآمد و هوشمندتر است.

با نگاه به آینده در سال 2021 امید زیادی داریم که هایک ویژن مایل است از ایده ها و افکار دلگرم کننده روندهای اصلی که ممکن است در کوته مدت و بلند مدت بر صنعت امنیت تاثیر بگذارد و آنها را رونمایی کند.

1- فناوری ویدیویی هوشمند که در طول سال به همه کمک می کند:

در مواجهه با بیماری کرونا یا COVID-19 کسب و کاره برای از سرگیری کار خود ایمنی محیط خود را در الویت قرار می دهند. فناوری ویدیو هوشمند پتانسیل زیادی را برای کمک به شرکت ها در حفظ ایمنی کارمندان و مشتریان خود هنگام بازگشت به کار نشان داده است.

با استفاده از هوش مصنوعی ، دوربین های پر جمعیت را کنترل می کنند تا اطمینان حاصل شود که افراد از پروتکل های بهداشتی رعایت می کنند یا خیر از جمله فاصله اجتماعی، ماسک زدن و کنترل دمای بدن و غربالگری درجه حرارت اولیه را انجام می هند.

2- رسیدن به چند بعدی:

در زمان های قبل ضبط تصاویر به صورت بصری فقط توانایی ضبط سیستم های امنیتی ویدیو بود. اما از مدتها با توسعه و استفاده از فناوری ها، محاسبات قدرتمندتر و الگوریتم های هوشمند، دستگاه ها و سیستم های امنیتی یکپارچه ای که از چندین حسگر استفاده می کنند امکان پذیر می شود. قابلیت های درک بیشتری مانند تشخیص رادار، تصاویر چند طیفی، اندازه گیری رطوبت و دما و تشخیص فشار گاز ،با دوربین ها و سیستم های ویدیویی را گسترش می دهد و با امکان جمع آوری و استفاده از اطلاعات چند بعدی،کار بردهای آنها را گشترش می دهند.

به عنوان مثالک در حال حاضر دوربین هایی با فناوری رادار موج های سانتی متر و میلی متر را ادغام می کند و می تواند بینایی گسترش دهد و ردیابی حرکتی و جسمی تا 100 متر در فاصله متوجه شود. تصاویر چند طیفی یکی از رویگردهای خوب دوربین برای دریافت اطلاعات طیف نوری غیرقابل مشاهده است. به عنوان مثال تشخیص نوآور ماورا بنفش گرفتن پدیده های نامرئی است. این فناوری یک برنامه کلیدی صنعت ایمنی در حال بررسی است.

3- قابلیت مشاهده هر زمان و هر شرایطی:

کاربراان بون اینکه در نظر گرفتن فصل، آب و هوا و مطمئناً زمان و روز، انتظار عمکرد بی وقفه از دوربین های خود دارند. داشتن دوربین هایی که بتوانند برای ضبط تصاویر واضح، بدون توجه به اینکه در چه ساعتی از شبانه روز یا هوای بد باشد، بسیار مهم است.

امروزه، فناوری تصویربرداری با نورکم که تصاویر رنگارنگی را در محیطهای تاریک و شب فراهم می کند در صنعت امنیت محبوب شده است و مشتریان الویت خود را نسبت به دوربین های راداری تصویر رنگی نشان داده اند و در شرایط شدید دیگرمانند باران شدید، برف، مه یا دود چگونه دوربین ها قابلیت دید را تضمین می کنند؟ متخصصان صنعت امنیت تمایل دارند تصویر برداری حرارتی را برای اندازه گیری گرما - یا تابش حرارتی - برای تولید تصاویر از منظر خود انتخاب کنند.

4- فناوری 5G برای UHD یا UltraHD و امنیت فیلم بی سیم:

فناوری 5G ممکن است تغییرات بزرگی در صنعت امنیت ایجاد کند. پهنای باند بیشتر و تاخیر کمتر 5G امکان انتقال منظم تصاویر با کیفیت بالا را امکان پذیر می کند و با استقبال گسترده از دوربین های با وضوح فوق العاده (UHD) می تواند فرصت های جدیدی برای امنیت ویدیو ایجاد کند. علاوه بر این انتقال بی سیم قابل اطمینان از طریق فناوری 5G انقلابی در بازار امنیت ویدیویی سیم کشی شده ایجاد می کند.

5- همگرایی چندین سیستم امنیتی

ما در صنعتی فعالیت می کنیم ئکه کاربران انتظار راه حل های جامع دارند مدتهاست که مفهوم سیستم ها به طور یکپارچه با هم کار می کنند و مورد علاقه اکثر قریب به انتقال متخصصان امنیتی هستند. مزایای همگرایی سیستم های امنیتی متعدد - از جمله فیلم، کنترل دسترسی، هشدار، جلوگیری از آتش سوزی و مدیریت اضطراری - به یک سیستم عامل یکپارچه، با کارآیی و مقرون به صرفه ترین است.

6- تحول دیجیتال شرکت های فعال در زمینه سیستم های امنیتی تصویری:

امروزه با استفاده از جزیه و تحلیل هوش مصنوعی، راه حل های هوشمند امنیت ویدیویی برای بهبود اتوماسیون و کارایی عملیاتی در بازارهای مختلف از جمله ترافیک، خرده فروشی، ساخت، ساختمان، آموزش و غیره طراحی شده اند، به عنوان مثال: خرده فروشان، ترافیک پا در فروشگاه های خود را بهتر درک می کنند و استراتژی های تجارت خود را با کمک راه حل های ویدیویی هوشمند بهینه می کنند روند تحول دیجیتال در بسیاری از شرکتها فرصتهای عظیمی را برای شرکتهای امنیتی فراهم می کند تا دامنه خود را گسترش دهند و سهم مهمی در آینده هوشمند داشته باشند.

7- راه حل های امنیتی میتنی بر ابر سریع (فضای ابری):

روند "انتقال برابر" برای مشاغل با اندازه های مختلف در سال 2020 در صنعت امنیت شتاب گرفت. از بازارهای مشاغل کوچک تا سطح شرکت ها،امروزه تعداد بیشتری از شرکت ها در خدمات ابری مقرون به صرفه استفاده می کنند تا انعطاف پذیری فعالیت های خود را گسترش دهند عملیات استقرار و مدیریت.

8- افزایش محاسبات برای قرار دادن هوش مصنوعی در همه جا:

تشخیص خودکار شماره پلاک، هشدار خودکار رویداد، شمارش افراد، نقشه برداری حرارتی، تشخیص پارک غیرقانونی و تشخیص کلاه ایمنی موتور سوار و همچنین تعدادی دیگر از کاربردهای هوش مصنوعی در بازار امنیتی محبوب شده اند با افزاریش محاسبات الگوریتم های بهینه سازی هوش مصنوعی، مشاهده دوربین های امنیتی در آینده نزدیک برای کمک به بهبود امنیت در جوامع محلی و کارایی سیستم های داده امری عادی خواهد بود.

9- اکوسیستم های کاربرد AI را باز کنید:

با استفاده از برنامه های هوش مصنوعی در بسیاری از زمینه های جدید، الزامات بازار برای الگوریتم های هوش مصنوعی متنوع تر شده و تقاضا برای شخصی سازی نیز در حال  افزاریش است. ما همکاری بیشتری را در سراسر صنعت و اکوسیستم های جدید برایتامین نیازهای مختلف بازار شاهد بوده ایم.

10- تاکید بر امنیت سایبری و حریم خصوصی داده ها:

امنیت سایبری و محافظت از حریم خصوصی داده ها از زمان اتصال اولین دستگاه امنیتی به اینترنت، چالش برای صنعت امنیت بوده است و میلیون ها دستگاه و سیستم امنیتی در حال پیوستن به راه حل های متنی بر فضای ابری و تعدادی از فناوری های نو آورانه مانند اینترنت اشیا، داده های بزرگ 5G و AI هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر چیزی که در اینجا بحث شده است، یا کشف بینش هایک ویژن که آخرین روندهای امنیتی را ارائه می دهند، لطفاً به اخبار سایت هوشمند افزار آسیا ما مراجعه کنید.

5.00 1
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 1
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/11/05
  • تعداد مشاهده : 441 بار

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech