صفحه اخبار

جدیدترین فناوری رنگ vu هایک ویژن را کشف کنید: تصویربرداری واضح تر با رنگ روشن تر ، 24 ساعت در روز

دوربین مداربسته با فناوری جدید رنگ Vu

شرکت هایک ویژن برای افزایش امنیت ، دوربین مدار بسته ی تمام رنگی خود را  با قابلیت  فناوری رنگ Vu  ایجاد کرده است که تصاویری با وضوح بالا و تمام رنگی حتی در تاریکی کاملا مطلق را می دهد.

دوربین های ویدئویی سنتی تصاویر سیاه و سفید را ارائه می دهند ، که می تواند در محیط های کم نور دانه دار و مبهم باشد. برای کمک به افزایش امنیت 24 * 7 ، هایک ویژن فناوری color vu خود را ایجاد کرده است که به سازمان ها تصاویر با وضوح بالا و تمام رنگی حتی در تاریکی کاملا مطلق را می دهد.

نقض امنیت بر اساس فصول ، آب و هوا و مطمئناً بر اساس زمان روز تنظیم نمی شود. آنها می توانند در هر زمان و اغلب تحت پوشش تاریکی رخ دهند ، زمانی که دوربین های امنیتی سنتی سیاه و سفید با نور مادون قرمز قادر به ضبط وقایع به اندازه کافی برای جمع آوری شواهد واضح یا پاسخ موثر نیستند.

هایک ویژن محدوده دوربین تمام رنگی خود را با فناوری color vu  گسترش داده است. این یک تجربه بصری بسیار بهتر از دوربین های معمولی را ارائه می دهد و تصاویر رنگی دقیق را با روشنایی متعادل در همه زمان های روز یا شب ارائه می دهد. اکنون محدوده دوربین با فناوری color vu  شامل دوربین های 4k برای تجربه UHD و دوربین های واریفوکال برای وضوح بی نظیر است. این نوآوری ها به سازمان ها و مقامات محلی اجازه می دهد تا بر فضاهای بیرونی یا داخلی نظارت داشته باشند ، نقص ها را به محض وقوع شناسایی کرده و در زمان واقعی برای محافظت از پرسنل ، کارمندان و افراد عمومی واکنش نشان دهند.

افزایش امنیت با فناوری پیشرفته

دوربین های مجهز به فناوری color vu به دلیل دو پیشرفت مهم در فناوری: دیافراگم های بزرگ پیشرفته F1.0 و سنسورهای تصویربرداری با عملکرد بالا ، قادر به ثبت تصاویر با وضوح بالا و تمام رنگ در شرایط کم نور هستند. دوربین ها همچنین از یک الگوریتم جدید کاهش نویز پویا سه بعدی (DNR) برای افزایش وضوح در برد زیاد استفاده می کنند و یک نور ملایم و گرم اضافی تصاویر رنگارنگ را حتی در محیط های با نور صفر تضمین می کند.

محدوده دوربین گسترده با color vu  نیازهای مختلف مشتریان را برآورده می کند ، از محصولات با کارایی بالا گرفته تا انتخاب های مقرون به صرفه و همچنین راه حل های هوشمند، به عنوان مثال ، این محدوده در حال حاضر شامل یک دوربین 4K است که تصویربرداری رنگی با وضوح فوق العاده بالا را در طول روز و شب ارائه می دهد. با کیفیت تصویر بهتر و جزئیات غنی تر ، دوربین های 4K با  color vu را می توان در سناریوهای وسیع تری مانند استادیوم ها ، فرودگاه ها ، بندرها و پارکینگ ها ، که در آن تصاویر واضح و با وضوح بالا ضروری است ، استفاده کرد.

دوربین های color vu همچنین می توانند فناوری  AcuSenseهایک ویژن را برای تشخیص افراد ، وسایل نقلیه و سایر اهداف متحرک مانند باران ، برگ ها و حیوانات ادغام کنند. زنگ هشدارها فقط زمانی فعال می شوند که انواع نفوذ از پیش تعیین شده تشخیص داده شوند و به تیم های امنیتی اجازه می دهند اقدام کنند.

4 برنامه کلیدی برای دوربین ها با  color vu  

توانایی ثبت تصاویر شفاف و تمام رنگی 24 * 7 برای طیف گسترده ای از سناریوهای داخلی و خارجی مفید است. نمونه ها عبارتند از:

 1. امنیت فضاهای بیرونی ، به ویژه خیابان ها و پارک ها

نورپردازی در خیابان ها و پارک ها به ندرت یکنواخت است و مناطق تاریک می تواند خطر وقوع جرم را افزایش داده و باعث ایجاد احساس ناامنی در افراد شود. دوربین های مجهز به فناوری Vu color به مقامات محلی این امکان را می دهد تا فیلم های با وضوح بالا و تمام رنگی را حتی در شرایط کم نور ضبط کنند ، که به افزایش امنیت کمک می کند و واکنش سریع تری به حوادث را امکان پذیر می کند.

 1. بهبود حفاظت محیطی برای پارک های خرده فروشی و تدارکات

حفاظت محیطی همیشه برای پارک های بزرگ خرده فروشی و تدارکات یک چالش است. با استفاده از فناوری Vu color ، تیم های امنیتی می توانند محیط را 24 * 7 کنترل کرده و قبل از به خطر افتادن دارایی ها یا افراد به سرعت به هرگونه نقض واکنش نشان دهند. دوربین های Vu color را می توان با سایر فناوری های ویدیویی هوشمند هایک ویژن از جمله خودرو AcuSense و تشخیص پلاک ، ترکیب کرد تا هشدارهای خودکار در صورت مشکوک به نقض امنیت ایجاد شود.

 1. حفاظت از دارایی برای مشاغل کوچک

مشاغل کوچک در سراسر جهان باید از دارایی های خود ، از جمله وسایل نقلیه رها شده در خیابان ها یا خیابان ها محافظت کنند. از آنجا که دوربین های دارای فناوری Vu color قادر به ثبت تصاویر با وضوح بالا و تمام رنگی 24 * 7 هستند ، نقض امنیت را می توان ثبت کرد و شواهد به مقامات منتقل شد-این امر شانس بازیابی دارایی ها و محاکمه عاملان را افزایش می دهد.

 1. افزایش امنیت در ورودی ساختمان

تصاویر با وضوح بالا و تمام رنگی می توانند امنیت ورودی ساختمان ها را که گاهی اوقات بدون نور یا کم نور هستند ، تا حد زیادی افزایش دهند. با وجود اینکه دوربین های دارای Vu color می توانند فیلم را در شرایط بسیار کم نور ضبط کنند ، تیم ها غالباً نور اضافی دوربین را به عنوان بازدارنده اضافی برای وقوع هرگونه حادثه امنیتی دیگر روشن می کنند.

اطلاعات بیشتر

این مثال ها در مورد چگونگی و مکان استفاده از دوربین هایی با فناوری Vu color برای افزایش امنیت و محافظت از مردم و دارایی ها ، نوک کوه یخ است.

0.00 0
 • نویسنده : مدیر سیستم
  • امتیاز :
  • 0
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1400/05/30
 • تعداد مشاهده : 647 بار

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech