صفحه اخبار

شرکت هایک ویژن راه حل های انرژی خورشیدی را برای دوربین مداربسته گسترش می دهد

شرکت هایک ویژن، راه حل های انرژی خورشیدی را برای دوربین مداربسته گسترش می دهد

این دوربین مداربسته خورشیدی در مناطق دورافتاده، بدون برق و اینترنت، برنامه های حفاظتی موقت برای کمک به ایمن نگه داشتن این مکان ها کاربرد دارد.

در مناطق روستایی و دورافتاده، زیرساخت ها اغلب توسعه نیافته است، که با هزینه های زیاد و دوره های طولانی استقرار با مشکل مواجه می شود. در نتیجه، این مکان ها اغلب فاقد شبکه برق یا اتصال اینترنت پایدار هستند و نصب سیستم های امنیتی سنتی را دشوار، وقت گیر و پرهزینه می کند.

بسیاری از سایت ها نیاز به حفاظت امنیتی در پایگاه های موقت یا نیمه دائمی دارند، مانند سایت های ساخت و ساز، پروژه های تعمیر و نگهداری جاده ها، رویدادهای فصلی، فرمان حوادث و غیره. بسیاری از آنها در مکان ها و شرایط خارج از شبکه قرار دارند. علاوه بر این، هنگامی که کار انجام شد یا رویداد به پایان رسید، دیگر نیازی به دوربین امنیتی نیست.

 برای پاسخ به این نیاز مشتری، هایک ویژن مجموعه ای از راه حل های انرژی خورشیدی ایجاد کرده است:

1) راه حل کیت دوربین خورشیدی 4G برای مناطق روستایی
این سیستم متشکل از یک پنل خورشیدی، یک براکت نصب، یک ماژول باتری و خود دوربین است که در حال حاضر در دو گزینه ذخیره سازی 256 گیگابایتی و 1 ترابایتی موجود است.

 این برای هر جایی که سرویس 4G در دسترس است، اما در مواردی که اینترنت کابلی وجود ندارد، مانند زمین‌های کشاورزی، استخرهای ماهی، بزرگراه‌ها، آبراه‌های شهری و موارد دیگر، ایده‌آل است.

2) راه حل پل بی سیم برای محیط ایزوله
این راه حل برای استفاده در مکان های دورافتاده که سیگنال 4G ضعیف است و قیمت های انتقال داده بیش از حد است، مانند ذخایر طبیعی و مناطق کوهستانی، به عنوان مثال، مناسب است. ترکیب یک کیت دوربین با انرژی خورشیدی (یا کیت انرژی خورشیدی به اضافه یک دوربین) با یک پل بی سیم می تواند نوع مناسبی از اتصال اینترنت بی سیم را در این محیط های چالش برانگیز جغرافیایی فراهم کند.

3) راه حل برج امنیتی خورشیدی سیار برای سایت های موقت
برج امنیتی خورشیدی متحرک که از یک برج موبایل، پل‌های بی‌سیم، دوربین‌های شبکه، یک NVR و یک بلندگوی شبکه (اختیاری) تشکیل شده است، می‌تواند برای تحرک بیشتر روی یک تریلر نصب شود.

 این راه حل برای سناریوهای امنیتی موقت یا نیمه دائمی ایده آل است، جایی که تریلرهای سیار را می توان به سرعت و بدون نیاز به منبع تغذیه جداگانه در محل خود یدک کشید. مکان‌هایی که از این نوع راه‌اندازی سود می‌برند شامل پارکینگ‌های روباز، تأسیسات فرماندهی حادثه، سایت‌های ساخت‌وساز، کارخانه‌های نفت و گاز و رویدادهای فرهنگی فصلی است.

این محصولات و راه حل های با انرژی خورشیدی دارای مزایایی مانند:

 نصب سریع و بدون دردسر:
 کیت های دوربین خورشیدی هایک ویژن که برای نصب آسان طراحی شده اند، برای راه اندازی نیازی به دانش فنی یا کمک حرفه ای ندارند.

 با منبع تغذیه و اتصال اینترنتی خود، دوربین‌ها را می‌توان در هر مکانی بدون نیاز کابل مستقر کرد و فرآیند استقرار را سریع، آسان و مقرون‌به‌صرفه می‌کند.

 
انعطاف پذیری در سناریوهای استقرار :
کیت انرژی خورشیدی می تواند انواع محصولات را برای برآوردن انواع سناریوها تامین کند. دوربین‌های ANPR با انرژی خورشیدی که در پارکینگ‌ها نصب می‌شوند، می‌توانند کاراکترهای پلاک خودرو را تشخیص دهند و اطلاعات را با «قوانین دسترسی» به دسترسی راه بند ارجاع دهند.

 برای مناطق باز ، دوربین های PT با انرژی خورشیدی هایک ویژن می توانند کل میدان دید را ثبت کنند.

 
حفاظت امنیتی 24/7، در هر آب و هوایی:
 مناطق دورافتاده اغلب در شب بدون نور هستند. دوربین‌های خورشیدی با استفاده از فناوری هایک ویژن ColorVu، ویدئوی واضحی را در این محیط‌های بسیار تاریک با تصویربرداری رنگی با وضوح حداکثر 8 مگاپیکسل ارائه می‌کنند.

با بدنه های ضد آب و مقاوم در برابر گرد و غبار، این دوربین ها می توانند شرایط نامساعد جوی مانند دمای بسیار پایین، بادهای شدید و باران های شدید را تحمل کنند.

 
راه حلی مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست :
تنها به یک پنل خورشیدی نیاز دارند، و 7 روز با یک بار شارژ باتری کار می کند، که باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه برای مشتریان می شود.
 علاوه بر این، دوربین‌های خورشیدی با انرژی پاک و تجدیدپذیر، نه تنها به کاهش هزینه‌های عملیاتی کمک می‌کنند.

0.00 0
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1402/03/28
  • تعداد مشاهده : 111 بار

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech