تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . خیابان شهید بهشتی . بین میدان سپاه و سه راه گوهردشت . ساختمان تیام واحد101 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

ویدیو های دوربین مداربسته

ویدیو های hikvision
برای مشاهده ویدیو های بیشتر از هایک ویژن روی لینک زیر کلیک کنید
ویدیو های یونی ویو
برای مشاهده ویدیو های بیشتر از یونی ویو روی لینک زیر کلیک کنید
تازه ها
no picture

آیا سیستم دوربین مدار بسته شما در برابر حمله سایبری امن است؟

نظارت تصویری به عنوان یک ابزار است تا سازمان ها بتوانند از ارزشمندترین دارایی های خود دفاع کنند. با این حال، سیستم های DVR که به طور سنتی در شبکه های CCTV مشغول به کار هستند می توانند این سازمان ها را آسیب پذیر سازند. این مقاله روش هایی را که حتی سیستم های DVR شناخته شده نیز در معرض حمله سایبری خارجی قرار می گیرند، اغلب به عنوان یک نقطه ورود بالقوه برای فساد وسیع تر و یا استخراج اطلاعات شبکه ای مورد بررسی قرار می دهد.
ادامه مطلب

no picture

آموزش تنظیم و استفاده از دستگاه dvr turbo hd هایک ویژن

این آموزش برای چه دستگاه هایی مناسب است؟

آموزش تنظیم و استفاده از دستگاه dvr turbo hd هایک ویژن برای تمامی مدل ها مناسب است. این آموزش به زبان فارسی و روان, تنظیمات اولیه و مورد نیاز و امکانات دستگاه را توضیح میدهد.

ادامه مطلب

معرفی دوربین مداربسته lightfighter هایک ویژن

 دوربین مداربسته lightfighter هایک ویژن , برای کار در نور شدید و محل هایی که اختلاف نوری زیادی دارند طراحی شده اند.
ادامه مطلب

همکاری دوربین مداربسته هایک ویژن و شرکت JVSG برای افزایش سطح همکاری ها

همکاری دوربین مداربسته هایک ویژن و شرکت jvsg برای افزایش سطح همکاری ها

Hikvision، در یک حرکت طراحی شده برای حمایت از طراحان و طراحان سیستم، تامین کننده پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه، با JVSG تامین کننده نرم افزار طراحی CCTV مشارکت داشته است.
 

no picture

دوربین مداربسته هایک ویژن با نام easyip3 به بازار معرفی شد

چرا نسل جدیدی از دوربین مداربسته هایک ویژن معرفی شد؟

با پیشرفت روز افزون دوربین مداربسته نیاز به افزوده شدن امکانات بیشتر به دوربین های تحت شبکه حس شد. شرکت هایک ویژن با ارتقا دوربین های خود نسل جدیدی از این دوربین ها را با نام easyip 3.0 معرفی کرده است.

ادامه مطلب

no picture

نرم افزار محاسبه پهنای باند دوربین مداربسته هایک ویژن

معرفی نرم افزار band width calculator

توسط این نرم افزار که به وسیله شرکت هایک ویژن طراحی شده است می توان مجموع پهنای باند دوربین مداربسته موجود در شبکه را محاسبه کرد. این اطلاعات برای محاسبه نوع nvr و سوییچ شبکه کاربرد دارد.

ادامه مطلب

معرفی دوربین مداربسته darkfighterx هایک ویژن

معرفی دوربین مداربسته darkfighterx هایک ویژن

معرفی دوربین مداربسته DarkFighterX
 

نسل جدید دوربین مداربسته DarkFighter که با این نام شناخته میشوند. حساسیت بالایی نسبت به نور کم دارند و در نور 0.002 لوکس یا نور ستارگان تصویر رنگی ارائه میدهد.

ادامه مطلب

no picture

تنظیم فایروال دوربین مداربسته هایک ویژن

با تعریف آی پی های مجاز و غیر مجاز برای استفاده از سیستم مداربسته, امنیت بالا میرود. توسط این ابزار امکان فیلتر کردن کاربران مجاز و غیرمجاز فراهم میشود.
ادامه مطلب

دوربین مداربسته بی سیم به کمک افراد نابینا می آید

دوربین مداربسته بی سیم به کمک افراد نابینا می آید

تا حالا پزشکان و دانشمندان تلاش زیادی برای کمک به افراد نابینا انجام داده اند, که برخی از آن‌ها در قالب لنزهای هوشمند ارائه شده‌اند. یکی از متخصصان مغز و اعصاب و چشم پزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد با نام ای. جی. چیچیلنیسکی ایده ساخت دستگاهی را مطرح کرده است که طرحی جنجالی در حوزه ارتباط لوازم الکترونیکی با مغز انسان به حساب می‌آید.
ادامه مطلب

no picture

معرفی sn ratio یا نسبت سیگنال به نویز در دوربین مداربسته

S/N Ratio یا نسبت سیگنال به نویز یکی از مشخصه های مهم دوربین های مداربسته آنالوگ است. این مشخصه نشان میدهد سیگنال تصویر دوربین مداربسته چقدر نویز دارد.
ادامه مطلب