تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

ویدیو های دوربین مداربسته

ویدیو های hikvision
برای مشاهده ویدیو های بیشتر از هایک ویژن روی لینک زیر کلیک کنید
ویدیو های یونی ویو
برای مشاهده ویدیو های بیشتر از یونی ویو روی لینک زیر کلیک کنید
رادیو میکروتیک
نرم افزار axxon
تازه ها

هایک ویژن راه حل ادغام ویدیویی و صوتی را برای استفاده در موانع در بحرانی ارائه می دهد

هایک ویژن راه حل ادغام ویدیویی و صوتی را برای استفاده در موانع در بحرانی ارائه می دهد


با راه حل جدید ادغام ویدیو و صوتی هایک ویژن ، بلندگوهای تحت شبکه اکنون می توانند با دوربین ها ، سیستم های کنترل دسترسی و دستگاه های زنگ دار مرتبط شوند. هنگامی که سیستم دوربین مدار بسته به طور خودکار یک نفوذ را تشخیص می دهد یا سیستم زنگ فعال است ، بلندگوهای IP می توانند بلافاصله هشدارهای صوتی برنامه ریزی شده را برای دور کردن مزاحمان احتمالی پخش کنند. پیام صوتی همانطور که اتفاق می افتد به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر اقدامات ممکن برای نفوذ قرار می گیرد. از ضرر و خسارت می توان جلوگیری کرد و فیلم های این رویداد برای تحقیقات و جمع آوری مدارک ضبط می شود.

ادامه مطلب

کشاورزی هوشمند با فناوری axhub هایک ویژن

مانند اکثر صنایع ، کشاورزی برای پیشرفت از فناوری استفاده می کند و در نتیجه تغییرات چشمگیر ایجاد می شود. به ناچار هرچه ابزارهای کشاورزی پیچیده تر می شوند ، بیشتر به هدف سارقان تبدیل می شوند. اما یک طرف دیگر برای این داستان نیز وجود دارد , پیشرفت نوع دیگری از فناوری , سیستم های هشدار امنیتی  می تواند یک تعادل برای محافظت از معیشت کشاورزان فراهم کند.
ادامه مطلب

معرفی فناوری darkfighterx هایک ویژن را با تقلید از چشم انسان تولید کرد

فناوری جدید نظارت DarkfighterX هایک ویژن با تقلید از نحوه پردازش چشم انسان درخشندگی و رنگ ، تصاویر کاملی را در نور کم تا 0.001 لوکس ارائه می دهد.
ادامه مطلب

no picture

آموزش رفع مشکل اضافه کردن دوربین مداربسته هایک ویژن به nvr برند غیر هایک ویژن

آموزش اضافه کردن دوربین هایک ویژن به nvr غیر هایک ویژن

اگر در هنگام اضافه کردن دوربین هایک ویژن به nvr به مشکل خوردید, طبق این فیلم آموزشی عمل کنید و گزینه های آموزش داده شده را تغییر دهید تا مشکل برطرف شود.

توجه داشته باشید که برای استفاده از پروتکل onvif باید آن را فعال و یک نام کاربری و پسورد هم بسازید.


🔸هوشمند افزار آسیا نمایندگی هایک ویژن 🔸

ادامه مطلب

no picture

تفاوت eis و ois در اسپیددام هایک ویژن

EIS ( electronic image stabilization)
تصحیح لرزش تصویر ناشی از حرکت وسایل نقلیه و باد به صورت الکترونیکی و دستکاری در پیکسل های تصویر


OIS ( optical image stabilization)
تصحیح لرزش به صورت اپتیک

توجه داشته باشید که OIS فقط در سری دوربین های  DF موجود است.


معرفی قابلیت جستجوی هوشمند در دستگاه رکوردر dvr هایک ویژن

جسنجوی هوشمند در دستگاه های ضبط هایک ویژن

این ابزار که به نام smart شناخته میشود به کاربر این امکان را میدهد تا وقوع اتفاقاتی نظیر عبور از خط, حرکت را در بخش های دلخواه تصویر جستجو کند.

ادامه مطلب

تشخیص انسان و وسایل نقلیه یا فناوری acusensce هایک ویژن

👈تمرکز و اقدام به وقایع انسانی و وسیله نقلیه

در مقایسه با سیستم های هشدار مبتنی بر سنسور معمولی ، یک سیستم نظارتی که از دوربین ها استفاده می کند چندین مزیت دارد: امکان تماشای رویدادها در زمان واقعی ، به دست آوردن اطلاعات کلیدی در مورد آن وقایع و ارائه شواهد محکم و دقیق برای اجرای قانون. فناوری AcuSense با افزودن یک لمس اطلاعاتی به دوربین های محبوب و ضبط کننده های ویدیویی Hikvision ، این محصولات را برای انتخاب مناسب یک سیستم امنیتی در دسترس و هوشمند تبدیل می کند.

ادامه مطلب

no picture

تفاوت و کاربرد نسخه های مختلف نرم افزار ivms هایک ویژن

iVMS-4200 VS
 نسخه مختصری از iVMS-4200 است. این بسته نرم افزاری عملکردهای اولیه نظارت تصویری را شامل می شود ، از جمله مشاهده زنده ی دوربین ها ، پخش ، ضبط فیلم ، جستجوی از راه دور ، بازیابی داده ها و گزارش گیری.این یک راه حل ایده آل برای پروژه های کوچکتر ، به عنوان مثال ، یک سوپر مارکت ، یک خانه و بسیاری از پروژه های با اندازه مشابه است.
ادامه مطلب

هایک ویژن آخرین برنامه ها و راهکارهای هوش مصنوعی خود را در نمایشگاه امنیت چین به نمایش گذاشت

هایک ویژن، پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه ، آخرین محصولات و فن آوری هوش مصنوعی را در امنیت 2018 چین به نمایش گذاشت. بیش از 1000 سازمان در این نمایشگاه شرکت کردند که مخاطبان متنوعی از توزیع کنندگان جهانی ، یکپارچه سازندگان ، متخصصان فناوری اطلاعات ، علاقه مندان به فناوری و مصرف کنندگان را به خود جلب کرد تا به مکالمات مربوط به راه حلهای مربوط به هوش مصنوعی ، امنیت هوشمند ، ابر و سایر روندهای بزرگ بپیوندند.
ادامه مطلب

راهکار فناوری هوشمند در خدمت ترافیک شهرها

در سراسر جهان ، بسیاری از شبکه های جاده ای شهری در حال حاضر اشباع شده اند. این امر باعث تاخیر طولانی مدت برای رانندگان ، افزایش ناامیدی و کاهش بهره وری می شود.
ادامه مطلب