تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

همکاری دوربین مداربسته هایک ویژن و شرکت jvsg برای افزایش سطح همکاری ها

همکاری دوربین مداربسته هایک ویژن و شرکت JVSG برای افزایش سطح همکاری ها
Hikvision، در یک حرکت طراحی شده برای حمایت از طراحان و طراحان سیستم، تامین کننده پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه، با JVSG تامین کننده نرم افزار طراحی CCTV مشارکت داشته است.
 

توزیع کنندگان Hikvision، سیستم های یکپارچه ساز و نصب کننده ها اکنون می توانند از ابزار طراحی IP Video System JVSG استفاده کنند تا هرکدام از سری دوربین های EasyIP سری 2، سری 4 و 6 سری هوشمند Hikvision را برای برنامه ریزی، طراحی، طراحی و تجزیه و تحلیل کارایی نمایند.

 
در حال حاضر در دسترس با پارامترهای دوربین Hikvision مانند رزولوشن و فاصله کانونی تعبیه شده به نرم افزار، این راه حل به طراحان اجازه می دهد تا به راحتی سطح امنیت و کارایی سیستم برنامه ریزی شده را افزایش دهند - با استفاده از مدل سازی دو بعدی و 3D از یک مکان کاربر نهایی. این راه حل کمک می کند مکان های بهینه دوربین و نقاط کور، پهنای باند مورد نیاز برای هر تعداد دوربین های IP و فضای ذخیره سازی HDD مورد نیاز برای آرشیو های ویدئویی را شناسایی کند.

گرگ لو، مدیر فنی فنی Overseas در Hikvision گفت: "ما خوشحالیم که یک راه سریع و آسان برای مشتریان خود برای طراحی سیستم های نظارت تصویری خود ارائه دهیم." "کمک به بصیرت به مشتریان نشان می دهد که چگونه یک مشخصات خاص سیستم مورد نیاز خود را برآورده می کند، نرم افزار جدید با انتخاب دوربین های Hikvision، برای ارائه سطح جدیدی از پشتیبانی از طراحی، برای کمک به کاربران بهینه سازی عملکرد تصویر و هزینه های تجهیزات کلی، در حالی که ارائه بهبود راه حل های امنیتی. "

Max Shumeyko، بنیانگذار JVSG گفت: "من خوشحالم که اعلام کرد که سیستم طراحی ویدئو سیستم ویدئو اکنون از مدل های جدید Hikvision پشتیبانی می کند. سال تولید سالیانه Hikvision در صنعت نظارت تصویری در مورد تعهد و تعهد خود به فن آوری و کیفیت، در عین حال نگه داشتن محصولات در محدوده مقرون به صرفه است. همراه با آسان به استفاده از سیستم ویدئو طراحی سیستم ویدئو، مشتریان از این ترکیبی عالی از تجهیزات امنیتی و پروژه های به خوبی طراحی شده بهره مند شوند. "

  • نویسنده : علی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1396/08/16
  • تعداد مشاهده : 199 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram