تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

دوربین شمارش افراد هایک ویژن برنده جایزه محافظ برنز و ویک در رده نظارت تصویری شده است

Dual Lens People Counting Camera
دوربین شمارش افراد هایک ویژن مدل iDS-2CD6810F/C برنده جایزه محافظ برنز و ویک در رده نظارت تصویری شده است.

Hikvision،
 تامین کننده پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری ابتکاری، با خوشحالی اعلام می کند که برنده جایزه محافظ برنز و ویک در رده نظارت تصویری شده است. جایزه برای دوربین DeepinView Indoor Dual-Lens People Counting (iDS-2CD6810F / C) اعطا شد. این جایزه توسط خوانندگان مجله و وب سایت آن قضاوت شده است، و این موفقیت به  "انتخاب مردم" است.
 

دوربین شمارش افراد Hikvision در عملکرد دستگاه های امنیتی و برنامه های کاربردی محور تمرکز دارد. این می تواند تعداد افرادی را که از طریق یک ورودی عبور می کنند را ضبط کند و تراکم جمعیت را کنترل می کند.

همچنین برای  تشخیص اجتماع افراد می تواند مورد استفاده قرار گیرد که برای جلوگیری از ترافیک بازدید کننده  کاربرد دارد. داده ها از دوربین می تواند برای ایجاد گزارش ها و تحلیل فعالیت های مشتری و ایجاد درآمد استفاده شود.

در هر جایی  که یک جمعیت , مناطق گردشگری، ایستگاه های قطار، سالن های ورزشی، مکان های خرید، موزه ها و غیره وجود دارد , این دوربین کمک می کند تا به افزایش سود در حین محافظت از افراد کمک کند.

  • نویسنده : علی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/04/16
  • تعداد مشاهده : 67 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram