تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

بهترین سوییچ برای پروژه دوربین مدار بسته چیست؟

سوییچ شبکه هایک ویژن

سوئیچ های لایه 2 را می توان برای پروژه هایی که نیاز به قابلیت اطمینان و عملکرد دارند مورد استفاده قرار می دهد. آنها دارای تکنولوژی برای اطمینان از سرعت و ایمنی با استفاده از ویژگی های مدرن موجود هستند.

در زیر برخی از مهمترین ویژگی ها را مرور میکنیم:

دوربین مدار بسته

پورت 100 مگابیت: در یک پروژه دوربین مداربسته، حدود 2.5 مگابیت در ثانیه برای جریان ویدئو HD کامل (1920 × 1080) با 15 FPS (تنظیم پیش فرض برای اکثر دوربین ها) نیاز دارد. اگر از سوئیچ 24 پورت با انتقال 100 مگابیت در هر پورت استفاده می کنید، بدین معنی است که شما فقط 2.5 درصد از ظرفیت هر پورت را در هر جریان ویدئو استفاده می کنید.

پورت های گیگابیت: در اغلب موارد، سوئیچ ها نیاز به پورت هایی با تنها 100 مگابیت در ثانیه برای اتصال دوربین دارند، با این حال، برای اتصال بین دو سوئیچ یا با سرور شما می توانید از پورت گیگابیت استفاده کنید .

پهنای باند: معمولا سوئیچ هایی با پورت 24 100 مگابیت در ثانیه و 4 پورت 1000 مگابیت در ثانیه با پهنای باند 12.8 گیگابیت در ثانیه وجود دارد، این بدان معنی است که ما می توانیم حداکثر ظرفیت تمام پورت ها را بدون مشکل بکار ببریم.

فیبر نوری: بعضی از مدل های سوئیچ دارای ورودی های ماژول فیبر نوری هستند تا ارتباطات را در فاصله های طولانی برقرار کنند.

افزونگی (Redundancy) : اگر شما نیاز به استفاده از افزونگی در پروژه خود دارید، این سوئیچ توانایی کار با پروتکل های استاندارد STP و RTSP را دارد که از اضافه کاری سریع در سرعت بالا محافظت می کند.

شبکه مجازی (VLAN): در پروژه هایی که باید ترافیک پخش را جدا کرده و امنیت را اجرا کنند، VLAN ها بسیار مفید هستند، اکثر سوئیچ ها به شما امکان می دهد حداقل 256 VLAN را با استاندارد پروتکول 802.1Q مدیریت کنید.

Multicast:

 هنگامی که لازم است با جریان چندرسانه ای کار کند، این سوئیچ باید اجازه استفاده از پروتکل های خاص مانند IGMP snooping v1، v2 یا v3 یا درخواست IGMP را بدهد.

COS و QoS:

 در یک شبکه با دستگاه های مختلف، گاهی لازم است برخی از آنها را اولویت بندی کنیم؛ در این صورت استفاده از تکنولوژی COS (هزینه خدمات) و کیفیت سرویس (QoS) باید روی سوئیچ در دسترس باشد.

امنیت: برای پیاده سازی امنیت توصیه می شود برخی از ویژگی های مانند 802.1X، رادیوس و TACAC ها داشته باشد، بنابراین فقط دوربین ها و سرورهای مانیتورینگ / ضبط می توانند به شبکه متصل شوند. اطمینان حاصل کنید که سوئیچ تکنولوژی لازم را برای این نوع امنیت فراهم می کند

نظارت: امکان استفاده از سوئیچ با پروتکل استاندارد SNMP v1، v2، v3 را می توان تا زمانی که سوئیچ از این پروتکل ها پشتیبانی می کند.

  • نویسنده : علی عباسپور
    • امتیاز :
    • 1
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/05/17
  • تعداد مشاهده : 108 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram