تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

تفاوت بین qvr pro و سایر سیستم های نظارت تصویری بر پایه nas چیست؟

تفاوت بین QVR Pro و سایر سیستم های نظارت تصویری بر پایه NAS چیست؟

در گذشته، نرم افزارهای نظارت تصویری یکی از چند نرم افزار متنوع موجود بر روی NAS بوده اند. هیچ فضای اختصاصی برای تصاویر ویدئویی ضبط شده وجود نداشت و معمولا عملکرد سیستم محدود بود و نیازهای سیستم های نظارت تصویری حرفه ای را برآورده نمی ساخت. نرم افزار نظارت تصویری جدید برند کیونپ، QVR Pro، مفهوم «فضای ذخیره سازی اختصاصی» برای تضمین اختصاص کامل فضا به QVR Pro و پایین نیامدن عملکرد سیستم توسط سایر نرم افزارهای موجود بر روی NAS به بار عرضه شد.


پلتفرم مدیریت رویداد باز

رابط برنامه نویسی کاربردی (API) می تواند QVR Pro را به دامنه گسترده ای از نرم افزارهای اینترنت اشیاء (IoT) متصل کند.


فضای ذخیره سازی اختصاصی

QVR Pro
 دارای یک محیط کاربری مجزا از QTS است که فضای ذخیره سازی اختصاصی، کیفیت بالای تصاویر ضبط شده و عملکرد بدون وقفه را تضمین می نماید.


ظرفیت ذخیره سازی قابل توسعه

شما می توانید به سادگی و با اتصال واحدهای توسعه به NAS یا با استفاده از VJBOD کیونپ برای استفاده از فضای ذخیره سازی استفاده نشده بر روی یک QNAP NAS دیگر، ظرفیت فضای ذخیره سازی را افزایش دهید.

پشتیبانی و مدیریت قدرتمند دوربین

QVR Pro
 از صدها مدل دوربین ساخت بیش از 140 برند و تنوع گسترده ای از فرمت عکس پشتیبانی می کند و به کاربر اجازه می دهد راهکارهای نظارت تصویری متفاوتی را برای محیط های مورد نظر ایجاد کند و مدیریت دوربین را به سادگی انجام دهد.

مدیریت انعطاف پذیر فضای ضبط تصاویر ویدئویی

می توان ظرفیت ذخیره سازی سیستم نظارتی را از پیش تعیین کرد و بر اساس اهمیت و محدوده نظارتی هر دوربین فضای ذخیره سازی اختصاصی را تعیین کرد. همچنین می توان حداکثر و حداقل روزهای ضبط تصاویر را بر هر دوربین مشخص کرد و میزان استفاده از فضای ضبط تصاویر را به سادگی کنترل کرد.


اختصاص منابع سیستم به ذخیره تصاویر ضبط شده رویدادها

منابع استریم آنلاین مجزا را تعیین کنید و فضای ذخیره سازی ویژه به ضبط تصاویر رویدادها و ضبط عمومی اختصاص دهید. در اینصورت، منابع سیستمی بیشتری به رویدادهای مهم اختصاص می یابد. برای مثال، ضبط تصاویر ویدئویی مربوط به رویدادها بر روی SSD با بهینه سازی عملکرد خواندن و نوشتن، سرعت اعلام خطر (آژیردهی) با افزایش می دهد و زمان مورد نیاز برای پاسخ به هشدار را پایین می آورد.


یک فضای ضبط تصاویر ویدئویی اضافی برای تضمین عملکرد دائمی ضبط تصاویر

شما می توانید در فضای اختصاصی ضبط تصایر یک حجم اضافی برای ضبط تعیین کنید. اگر فضای اصلی ذخیره سازی عملکرد مناسب را ارائه ندهد، تصاویر ویدئویی بر روی فضای اضافی ضبط خواهد شد.


فضای قابل توسعه برای آرشیو طولانی مدت

مقیاس پذیری بالای NAS کیونپ مزایای زیادی برای QVR Pro فراهم کرده است. وقتی فضای ذخیره سازی تصاویر ضبط شده به پایان رسید، می توانید با اتصال واحدهای توسعه به NAS یا با استفاده از VJBOD کیونپ، برای استفاده از فضای ذخیره سازی استفاده نشده بر روی یک NAS دیگر، فضای ذخیره سازی را افزایش دهید.


نظارت با اپلیکیشن موبایلی QVR Pro Client

اپلیکیشن موبایل QVR Pro Client امکان نمایش همزمان چند تصویر را فراهم می سازد و به کاربر اجازه می دهد چندین کانال را همزمان کنترل نماید. در این صورت جابجایی بین پخش زنده و حالت بازپخش سریع تر انجام می پذیرد. اگر اتصال شبکه کند یا محدود باشد، میتوان از حالت پهنای باند پایین استفاده کرد و بدون تاثیر بر روی کیفیت ضبط تصاویر به استریم پهنای باند بهینه دسترسی داشت. بعلاوه، از طریق این اپلیکیشن می توان دوربین های PTZ و جایگاه مشخص ضده دوربین را از راه دور کنترل نمود. مشاهده تصاویر دوربین ها از e-map و نوتیفیکیشن بر روی موبایل از سایر ویژگی های این اپلیکیشن مفید و کاربردی می باشد.

E-map

اگر اتفاقی رخ دهد، کاربر می تواند به سرعت موقعیت دوربین را بر روی e-map پیدا کند و در نتیجه در کمترین زمان ممکن مناسب ترین تصمیم را اتخاذ نماید.

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/06/13
  • تعداد مشاهده : 108 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram