تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

کاربرد دوربین مداربسته هایک ویژن در سیستم های حمل و نقل شهری و جاده ای

مقاله ای در مورد امنیت در سیستم حمل و نقل با دوربین های مدار بسته
حمل و نقل عمومی ایمن یک نگرانی در سرتاسر جهان است، به ویژه به تصادفات رانندگی و محافظت در برابر حملات بالقوه تروریستی به امکانات حمل و نقل کمک می کند.

ایمن بر روی چرخ ها

 راه حل تلفن همراه هوشمند برای سیستم حمل و نقل عمومی

موبایل

حمل و نقل عمومی ایمن یک نگرانی در سرتاسر جهان است، به ویژه به تصادفات رانندگی و محافظت در برابر حملات بالقوه تروریستی به امکانات حمل و نقل کمک می کند. علاوه بر این، افزایش بارهای مسافری و مراکز ترانسپورتی پیچیده تر، سیستم مدیریت مرکزی را برای حفاظت از فعالیت های غیرقانونی مانند جابجایی، رفتار ناسازگارانه و غیره فرامی خواند.

TVI

ساده ترین راه برای دریافت ویدیو با وضوح بالا بدون نصب کابل های جدید استفاده از محصولات TVI می باشد. کابل کشی موجود را نگه دارید و از محصولات TVI استفاده کنیدکه صفحه نمایش روی صفحه و سایر ویژگی ها نیز موجود است.

شبکه


 

این سیستم HD دوربین های مختلف برای داخل و خارج خودرو و همچنین ضبط کننده های 4 یا 8 کاناله را فراهم می کند. با استفاده از این سیستم قدرتمند، مسافران احساس امنیت می کنند. صفحه نمایش روی صفحه و سایر ویژگی ها نیز موجود است.

آنالوگ

محصولات مقرون به صرفه برای برنامه های کاربردی ضبط فیلم در هر نقطه و در هر زمان، با این سیستم آنالوگ قابل اعتماد به کار می آید

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/06/19
  • تعداد مشاهده : 54 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram