تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

معرفی قابلیت جستجوی هوشمند در هایک ویژن

جسنجوی هوشمند در دستگاه های ضبط هایک ویژن

این ابزار که به نام smart شناخته میشود به کاربر این امکان را میدهد تا وقوع اتفاقاتی نظیر عبور از خط, حرکت را در بخش های دلخواه تصویر جستجو کند.

توجه داشته باشید که این ابزار در فیلم های ضبط شده روی هارددیسک جستجو می کند و ارتباطی با آلارم های عبور از خط و حرکتی ندارد.

برای استفاده کافیست به بخش playback مراجعه و از منوی بالا و سمت چپ حالا smart را انتخاب کنید.

به عنوان مثال می خواهیم بخشی از تصویر دوربین که حرکت اتفاق افتاده را پیدا کنیم. دکمه ی ابزار حرکتی در پایین صفحه را زده و روی فیلم منطقه مورد نظر را انتخاب کنید. و در انتها دکمه ی قیف را بزنید.

دستگاه فیلم را جستجو و قسمت هایی که حرکت در آن اتفاق افتاده را  با رنگی دیگر روی نوار فیلم مشخص می کند.

نکته : در دستگاه های ضبط dvr و nvr محل دکمه ها روی صفحه فرق دارد و در dvr یه جای دکمه ی قیف از علامت ذره بین استفاده کنید.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/06/28
  • تعداد مشاهده : 225 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram