تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

معرفی قابلیت hls در دوربین مداربسته هایک ویژن

در سال های اخیر، عملکرد تصویر دوربین در شرایط شب و نورکم در صنعت نظارت تصویری بسیار بهبود یافته است؛ با این وجود قابلیت خواندن پلاک خودرو  هنوز یک مانع برای تشخیص جزئیات مورد نیاز است.

مثال تشخیص وسایل نقلیه در طول شب، به عنوان تصویر (1)، لنز دوربین معمولی ممکن است باعث خیره شدن در حالی که یک وسیله نقلیه وارد میدان مورد نظر مشاهده رنج می برند. در اینجا جزئیات خودرو مانند پلاک آن قابل مشاهده نیست. به طور مشخص، یک چراغ وسیله نقلیه کوچک می تواند به راحتی کل سیستم نظارت را در این لحظه بحرانی از بین ببرد.

با تلاش مداوم برای افزایش کیفیت تصویر، تکنولوژی Hikvision HLS (High Light Reversion) برای حل این مسئله توسعه یافته است.

همانطور که تصویر (2) اشاره کرد، تکنولوژی HLS قادر به کاهش حداکثر اختلال خیره کننده از جمله چراغ خودرو، بهترین تصویر را از خودرو و پلاک آن ارائه میکند.

در کانال ما عضو شوید: cctvittech

❤️هوشمند افزار آسیا نمایندگی هایک ویژن: 02634216001-2 ❤️

  • نویسنده : علی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/06/31
  • تعداد مشاهده : 80 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram