تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

نظارت بر فروشگاه ها و مغازه ها با دوربین های مدار بسته hikvision

سوپر مارکت ها و فروشگاه ها، راحتی ما را در زندگی روزمره فراهم می کنند. آنها هر روز از خانواده ها و جوامع در هر محلی در سرتاسر جهان به عنوان بخشی حیاتی از زندگی ما حمایت می کنند. از این جهت، آنها نیز به خطرات ظریف آسیب پذیرند.

سوپر مارکت ها و فروشگاه ها، راحتی ما را در زندگی روزمره فراهم می کنند. آنها هر روز از خانواده ها و جوامع در هر محلی در سرتاسر جهان به عنوان بخشی حیاتی از زندگی ما حمایت می کنند. از این جهت، آنها نیز به خطرات ظریف آسیب پذیرند. Hikvision  به توسعه پیشرفته ترین تکنولوژی نظارت تصویری در بسته های ارزان قیمت، راحت و مؤثر برای نیازهای امنیتی امروز اختصاص یافته است.

 Smart Solution 2.0 با بیشترین امنیت، پیشرفته ترین فن آوری را به یک راه حل کامل برای تمام مناطق خرید تبدیل کرده است. نظارت تصویری، هوش تجاری و بیشتر از همه در اجزای انعطاف پذیر و قدرتمند از ارائه دهندگان راه حل امنیتی شماره یک از ویژگی های Smart Solution 2.0 می باشد .

راه حل هوشمند برای سوپر مارکت ها و فروشگاه ها

· اطمینان از ایمنی در اطراف فروشگاه برای مشتریان، پرسنل و کالا

· در حل اختلافات معامله ای و پیشگیری از تلفات کمک می کند

· ارائه مدیریت مرکزی کامل فروشگاه ها و افزایش عملیات

تسهیلات نظارتی فروشگاه ها

فروشگاه ها اغلب شخصی از کارکنان یا پرسنل فروشگاه را برای  نگهبانی از داخل فروشگاه ندارند و قفسه بندی می تواند نقاط کور را در داخل فروشگاه به وجود بیاورد . دوربین شبکه HDMI گنبد از نقاط کور فیلمبرداری می کند و به طور مستقیم ویدیو را به یک تلویزیون منتقل می کند، و از به وجود آمدن مشکلاتی مانند دزدی جلوگیری می کند .

نظارت بر انبارها

انبارها و دفاتر ذخیره سازی اغلب توسط دزدان و حتی کارکنان در موارد خاص مورد بررسی قرار می گیرند. حداقل یک دوربین امنیتی برای نظارت بر انبار توصیه می شود .

نظارت بر پارکینگ بیرونی

روشنایی پارکینگ می تواند یک چالش عظیم باشد. به همین دلیل است که دوربین DarkFighter Hikvision تصاویر رنگی واضحی را حتی در سطوح ستاره ای ضبط می کند. دوربین های چند تصویری با چهار یا هشت تصویر ثابت برای نمایش افقی پانورامیک 180 درجه یا 360 درجه مجهز شده اند. یکی از دوربین های PTZ HD می تواند تصاویر بسیار دقیق را حتی در محیط های کم نور نیز ارائه دهد .

نظارت بر حفاظت مجاز

استفاده از محصولات Hikvision HD که تا رزولوشن 4K با رزولوشن 200 متری مادون قرمز (IR) ارائه می شوند، مقاوم در برابر شرایط شدید آب و هوایی و خرابکاری هستند. ارائه دهنده های Hikvision HD همچنین شامل ویدیو Full HD 1080p با فرمت 60 فریم در ثانیه و همچنین تکنولوژی تشخیص هوشمند از جمله تشخیص عبور خط، تشخیص نفوذ، وارد کردن / خروج منطقه و ... می باشد. این ابزار می تواند محیط اطراف خود را حفظ کند .
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/07/03
  • تعداد مشاهده : 249 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram