تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

هایک ویژن چهار راه برای فیلتر زنگ کاذب به مشتریان smb ارائه می دهد

4 راه هایک ویژن برای فیلتر زنگ کاذب

آیا مشتریان SMB نیازمند آخرین ویژگی های هوشمند بدون ارتقا سیستم کامل هستند؟ با استفاده از Hikvision، آنها می توانند از مزایای فیلتر زنگ نادرست با متوسط ​​90٪ دقت در حین محافظت از سرمایه گذاری موجود بهره مند شوند.

آیا مشتریان SMB نیازمند آخرین ویژگی های هوشمند بدون ارتقا سیستم کامل هستند؟ با استفاده از Hikvision، آنها می توانند از مزایای فیلتر زنگ نادرست با متوسط ​​90٪ دقت در حین محافظت از سرمایه گذاری موجود بهره مند شوند.

فیلتر هشدار دروغین یکی از ویژگی های هوشمندانه سیستم های نظارت مدرن است. طراحی شده برای فیلتر کردن حرکاتی از چیزهایی مانند باران، برگ ها و حیوانات، این سیستم ها بر حرکات افراد یا وسایل نقلیه تمرکز می کنند. این مانع از اتلاف وقت و هزینه ها در حوادث غیر خطرناک می شود.

صرفه جویی در زمان و هزینه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​(SMBs) اهمیت دارد، سوال این است که چگونه می توانند به چنین تکنولوژی نوآورانه و مقرون به صرفه دسترسی پیدا کنند؟

نظارت بر تکنولوژی ...

راه حل امنیتی EasyIP 4.0 Hikvision دارای فیلتر هوشمند جعلی نادرست در AcuSense NVR و محدوده دوربین های IP می باشد. در حال حاضر Hikvision AcuSense NVR از چهار کانال دوربین با فیلتر زنگ نادرست پشتیبانی می کند.

دستگاه های فعال Hikvision AcuSense می توانند آلارم های کاذب را با میانگین 90٪ دقت فیلتر کنند. علاوه بر این، یکی از ویژگی های جستجوی سریع AcuSense، صرفه جویی در زمان با شناسایی فیلم ها از افراد و وسایل نقلیه به طور خودکار می باشد ، که دیگر نیاز به جستجو از طریق فیلم دستی نمی باشد. دوربین های ColorVu IP Hikvision را که حتی در شب هم ارائه می دهند، تصاویر رنگی و واضح را اضافه می کنند و به مشتریان اجازه می دهد تا از فیلتر هشدار جعلی اطراف ساعت استفاده کنند.

 که به راحتی قابل دسترسی است

برای SMB ها به دنبال دسترسی به این ویژگی ها با کارآیی ترین راه، دوربین های Hikvision و / یا NVR ها می توانند به سیستم نظارت موجود خود اضافه شوند تا قابلیت های فیلتر زنگ خطر کاذب را در حین محافظت از سرمایه گذاری خود فراهم کنند.

در زیر چهار روش مختلف را شرح می دهیم: فیلتر هشدار جعلی Hikvision را می توان به سیستم های نظارت مشتریان SMB اضافه کرد.

راه حل 1: دوربین های معمولی IP + AcuSense NVR

اگر مشتریان SMB نمی خواهند دوربین های موجود IP خود را جایگزین کنند، می توانند آنها را حفظ کنند و یک AcuSense NVR اضافه کنند. این فیلتر زنگ هشدار جعلی و جستجو سریع هدف در چهار کانال را پشتیبانی می کند.

امکان اضافه کردن کانال های اضافی وجود دارد، اما این فقط ویژگی های تشخیص زنگ سنتی را خواهد داشت. این راه حل برای افرادی که تنها به فیلتر زنگ نادرست در چهار مکان دوربین نیاز دارند، مناسب است.

راه حل 2: دوربین های AcuSense IP + NVR معمولی

در مقابل، اگر مشتریان ترجیح می دهند NVR موجود خود را حفظ کنند، دوربین های AcuSense IP را می توان به این راه حل اضافه کرد.

لازم به ذکر است که این مناسب ترین گزینه برای مشتریانی است که نیاز به آلارم کاذب دارند تا در زمان واقعی فیلتر شوند. یک NVR معمولی آلارم های کاذب را ضبط یا نمایش نمی دهد، زیرا این قابلیت در دوربین ها قرار دارد. به طور مشابه، کاربران نمی توانند اطلاعات هشدار داده شده توسط دوربین ها را جستجو کنند زیرا NVR از هدف جستجوی سریع پشتیبانی نمی کند.

راه حل 3: دوربین های ColorVu IP + AcuSense NVR

دوربین های ColorVu تصویری رنگی را ارائه می دهند، حتی در نور کم و در شب. هنگامی که با یک AcuSense NVR همراه می شود، مشتریان SMB سیستم را دریافت می کنند که فیلتر زنگ نادرست بسیار مؤثر و همچنین جستجوی سریع هدف را در تمام ساعات ارائه می دهد.

تنها محدودیت این تنظیم این است که طوری طراحی شده است تا ویژگی های فوق را با حداکثر چهار کانال ارائه دهد . امکان افزودن کانال های بیشتر وجود دارد، اما این فقط اطلاعات مربوط به زنگ هشدار را نمایش می دهد و از هدف جستجوی سریع پشتیبانی نخواهد کرد.این راه حل برای مشتریانی که نیاز به فیلتر هشدار جعلی نادرست در شرایط نور کم و در چهار مکان دارند، مناسب است.

راه حل 4: دوربین های IP AcuSense + دوربین های IP معمولی AcuSense NVR + 4-ch

هنگامی که مشتریان به فیلتر بیش از چهار مکان دوربین نیاز دارند، یک راه حل مقرون به صرفه را می توان با ترکیب دوربین های IP معمولی با دوربین های AcuSense IP و یک AcuSense NVR تحویل داد.

از آنجا که هر دو دوربین های AcuSense NVR و AcuSense IP از فیلتر زنگ هشدار جعلی پشتیبانی می کنند، هنگامی که فقط چهار دوربین AcuSense IP به AcuSense NVR متصل می شوند، این عملکرد شروع به همپوشانی می کند. توصیه می شود هر دو محصول را به کار ببرید زمانی که مشتریان بیش از چهار کانال نیاز به کار دارند. به طور خاص، مشتریان می توانند با چهار دوربین معمولی آی پی به AcuSense NVR برای فیلتر زنگ نادرست متصل شده ، و سپس با استفاده از دوربین های AcuSense IP برای کانال های باقی مانده وصل شوند. به این ترتیب هر دو فیلتر هشدار اشتباه و جستجوی هدف سریع در همه کانال ها در دسترس خواهد بود.

هنگامی که سیستم نظارت آنالوگ می آید، اگر مشتریان بخواهند فیلد هشدار جعلی را به سیستم موجود خود اضافه کنند، این یک مشکل نیست. آنها می توانند به راحتی با یک AcuSense DVR از Hikvision's Turbo HD 5.0 ​​جایگزین شوند، که بیشترین کابل کشی قدیمی را ایجاد می کند. بر این اساس، سیستم قادر به انجام فیلتر زنگ نادرست و جستجوی هدف سریع در چهار کانال خواهد بود. اگر مشتریان نیاز به بیش از چهار کانال داشته باشند، می توانند اضافه کردن AcuSense DVR های اضافی یا دوربین های شبکه Hikvision AcuSense را اضافه کنند.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/07/11
  • تعداد مشاهده : 97 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram