تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

نقشه حرارتی در دوربین مداربسته هایک ویژن

نقشه حرارتی برخلاف نامش ربطی به دما و گرما ندارد و حرکت ترافیک مشتری را در طی یک دوره زمانی ثبت می کند و تراکم زمانی و آمار را در رنگ های مختلف نشان می دهد. به عنوان مثال، در رنگ قرمز مناطق نشان می دهد

مشتریان اغلب بازدید شده و تمایل به ماندن طولانی تر، و آبی نشان دهنده ی مناطق با تراکم کمتر است. نقشه گرما برای استفاده در مکان هایی مانند سوپر مارکت ها، فروشگاه های خرده فروشی و غیره ایده آل است، برای کمک به کسب و کار برای شناسایی محبوب ترین کالاها و جایی که محصولات را به منظور افزایش فروش قرار دهند.

توجه داشته باشید که این قابلیت در تمامی دستگاه های ضبط dvr و nvr در دسترس است فقط باید از دوربینی استفاده کنید که قابلیت heat map را پشتیبانی کند و حتما از محصولات هایک ویژن باشد.

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 411 بار
  • تاریخ انتشار : 1397/07/28
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech