تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

تکنولوژی یادگیری عمیق چیست؟

یادگیری عمیق نوعی یادگیری ماشینی است که یک کامپیوتر را برای انجام وظایفی مانند : تشخیص گفتار، طبقه بندی تصاویر، تشخیص اشیاء و حتی توصیف محتوا، آموزش می دهد

به جای سازماندهی داده ها برای اجرای معادلات از پیش تعریف شده، آموزش عمیق، پارامترهای اساسی در مورد داده ها را ایجاد می کند و کامپیوتر را با یادآوری الگوها با استفاده از لایه های پردازش، آموزش می دهد. تحولات سریع الگوریتم ها، شبکه های عصبی، رابط های انسان و ماشین و قدرت محاسباتی در حال حاضر برنامه های کاربردی عمیق یادگیری را به ارتفاعات جدید می رسانند.

یادگیری عمیق از طریق صنعت امنیتی نیز جابجا شده است، و تعدادی از راه حل ها برای حمایت از بهبود امنیت سایت و بهره وری عملیاتی را فراهم می کند. مزایای یادگیری عمیق برای به رسمیت شناختن ویژگی و طبقه بندی تصویر، آن را در زمینه امنیت بسیار با ارزش می کند. آن را در هر جنبه ای از صنعت امنیتی لمس می کند - از تشخیص چهره و خودرو تا تجزیه و تحلیل رفتار.

ویژگی های تکنولوژی آموزش عالی Hikvision

تشخیص چهره

تشخیص چهره می تواند در بسیاری از سناریوهای امنیتی و مدیریتی در انواع برنامه های کاربردی برای هشدار دادن به اپراتورهای سیستم به حضور افراد مورد علاقه استفاده شود. این فناوری از کاربردهای بسیار مهم مانند پاسگاه های امنیتی، ایستگاه های قطار، فرودگاه ها، استادیوم ها و موسسات مالی محافظت می کند.

شماره گیری اتوماتیک شماره صفحات (ANPR)

 ANPR به صورت اتوماتیک پلاک خودرو را در زمان واقعی ضبط می کند، آن را مقایسه یا اضافه می کند به یک لیست از قبل تعریف شده و سپس اقدامات مناسب مانند باز کردن دروازه، اضافه کردن هزینه یا تولید هشدار را انجام می دهد. در گذشته، ANPR   غیر قابل اعتماد بوده و فقط مربوط به تعداد محدودی از برنامه های کاربردی است. در حال حاضر دوربین ها با یک الگوریتم یادگیری عمیق طراحی شده و پردازش گرافیکی پردازنده آنرا دقیق ANPR می سازد. دوربینها اطلاعات خود را در یک صحنه به صورت خودآموز فرا می گیرند و تعداد بیشتری از صفحات عددی را از سیستم های معمول ANPR تشخیص می دهند. .

فیلتر هشدار اشتباه - تشخیص شی

برخی از مزایای مطلوب الگوریتم های یادگیری عمیق عبارتند از دستیابی به دقت تشخیص الگوریتم ، قابلیت های قوی ضد تداخل و توانایی طبقه بندی و تشخیص می باشد .

شی از قبیل حیوانات، برگ ها یا حتی تغییرات نور می تواند باعث ایجاد آلارم های دروغین شود، بنابراین قادر به شناسایی حضور یک شکل انسان به میزان قابل توجهی دقت صحت VCA های متمرکز محیطی را بهبود می بخشد. با استفاده از این مقدار زیادی از داده های آموزش کافی، مدل های تشخیص الگوی انسان، خودرو و وسایل مورد استفاده برای نظارت تصویری بیشتر و دقیق تر می شوند

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 538 بار
  • تاریخ انتشار : 1397/08/01
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech