تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

فناوری darkfighter چیست؟

DarkFighterX دارای یک طراحی نوآورانه دو حسگر است که بر اساس فرآیندهای انسان است که برای درک رنگ و روشنایی استفاده می شود.

این دو سنسور را استفاده می کند - یکی برای تصویربرداری IR، تضمین روشنایی و وضوح، دیگری برای نور مرئی، تضمین بازتولید رنگی، سپس این سیگنالها به یک تصویر روشن و یکپارچه تبدیل می شوند.

علت همه ناامیدی ها چیست ؟

بیشتر حوادث امنیتی در شب اتفاق می افتد. از همه جنایات شناخته شده، 70٪ تحت پوشش تاریکی اتفاق می افتد. اطلاعات مربوط به مظنونان - مانند ویژگی های صورت، ارتفاع و لباس - و وسایل نقلیه - شماره پلاک، رنگ، نوع - همه شواهد قانونی مهم هستند. با این حال، در محیط های کم نور، این جزئیات بحرانی می تواند به راحتی توسط دوربین های معمولی از دست رفته باشد. مادون قرمز باعث بهبود وضوح تصویر در دوربین های معمولی می شود، اما نمی تواند تولید رنگ را ارائه دهد.

راه حل ما برای مشکلات شما

Hikvision سال ها تلاش های پژوهشی و توسعه ای را برای پردازش تصویر در محیط های کم نور انجام داده است. نتیجه فناوری  DarkFighterX است که امکان روشنایی بی نظیر و رنگی واضح را همراه با تصاویر واضح و روشن در نور کم فراهم می کند .

توجه: با وجود حساسیت شدید نور، DarkFighterX همچنان به نور محیطی مانند نور ماه برای کار نیاز دارد.

کجا می توانید آن را درخواست کنید؟

DarkFighterX می تواند در طیف گسترده ای از سناریوهای امنیتی مانند خیابان ها، راه آهن ها، آبشارها، پارک ها و جنگل ها استفاده شود و هر جا تصاویر رنگی و با کیفیت بالا در اطراف آنها مورد نیاز است.

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/08/02
  • تعداد مشاهده : 183 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram