تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

تکنولوژی تصویرسازی یا دوخت تصاویردردوربین های سری panovu هایک ویژن چیست؟

no picture
دوخت تصویر یا دوختن عکس فرایند ترکیب تصاویر متعدد عکاسی با زمینه های همپوشانی نمایش برای تولید یک تصویر پانورامایی با وضوح جداگانه است.

اغلب با نرم افزار انجام می شود، اکثر روش های بچگفتن تصویر نیاز به تقریبا همپوشانی دقیق بین تصاویر و مواجهه های یکسان برای تولید نتایج بی نظیر دارند.

علت همه ناامیدی چیست؟ 

دوربین های لنز ثابت به طور مداوم زمینه های دید کم از جزئیات را پوشش می دهند، اما صحنه کامل را نمی گیرند.

دوربین های پانورامیک چند سنسور، دید گسترده ای از منظره را پوشش می دهند، اما در قسمت عقب (VMS)، کاربران باید به صورت دستی عکس ها را از سنسورهای مختلف برای نمایش پانوراما ترتیب دهند.

راه حل ما برای مشکلات

Hikvision تکنولوژی اتصال دو طرفه را در دوربین های سری PanoVu برای ارائه پانورامای 180 و 360 درجه بدون استفاده از سرورهای اضافی استفاده کرد که هیچ نقص گرافیکی مانع تصویربرداری دقیق در ویدیو نمی شود.

دوخت تصویر بدون درز ، شیب و زوم کامل در دوربین های سری PanoVu جا سازی شده است . دوخت تصویر بدون درز در طیف گسترده ای از سناریوها مانند فرودگاه ها، بندرها، ایستگاه های حمل و نقل، پارکینگ ها، استادیوم ها استفاده می شود، که در

آن پوشش 180 درجه یا 360 درجه مورد نیاز است.

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/08/03
  • تعداد مشاهده : 68 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram