تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

کاهش هزینه نصب دوربین مداربسته با فناوری poc هایک ویژن

POC یا Power over Coax تکنولوژی است که با استفاده از یک کابل کواکسیال برای انتقال تصویر و برق بین دوربین مداربسته و دستگاه ضبط ویدئو DVR( استفاده می شود .

سیستم نصب دوربین مداربسته در حال حاضر

در سیستم های مرسوم آنالوگ، مهندسین برق قبل از نصب دوربین ها باید سیم کشی برق را نصب کنند، که به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. خطوط برق جداگانه، سوکت های الکتریکی، سیم های زمینی به بخش قابل توجهی از بودجه سیستم اضافه می شود

.

راه حل ما برای مشکلات

بر اساس پروتکل استاندارد، تکنولوژی PoC Hikvision دارای فاصله انتقال طولانی است. این کار با استفاده از محصولات plug- and-play  باعث کاهش زمان و هزینه کار الکتریکی  می شود، بنابراین دسترسی به دوربین آسان است. ثبات عالی نیز باعث می شود DVR ها و دوربین ها را با استفاده از منابع برق اضطراری (UPS) امکان پذیر سازد. فن آوری PoC به طور گسترده ای در صحنه هایی مانند ساختمان ها، فروشگاه ها، کلاس های درس، ورزشگاه ها و باغ ها، برای هر دو تاسیسات جدید و ارتقاء یا بازسازی سیستم های قدیمی استفاده می شود.

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 1
    • 0
  • تعداد مشاهده : 273 بار
  • تاریخ انتشار : 1397/08/06
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech