تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

حفاظت از محیط زیست با سری جدید دوربین های turbo hd pir هایک ویژن

تکنولوژی امروز ما انواع مختلفی از سیستم های حفاظت محیطی الکترونیکی را به وجود می آورد.در حال حاضر، اکثر سیستم های حفاظت از محیط پیرامون از تشخیص مادون قرمز فعال استفاده می کنند.

با این حال، این نوع روش تشخیص، پایداری و قابلیت اطمینان را کوتاه می کند. درست قبل از اینکه نفوذ اتفاق بیفتد یا در حین اتفاق ، IR  سنتی نمیتواند پیش بینی دقیق را انجام دهد و در صورت عدم وجود داده های ویدئویی، می تواند نقطه ضعف کلیدی را دشوار کند. علاوه بر این، زمین، محیط زیست و سایر عوامل اغلب باعث کم گزارش شدن، هشدارهای نادرست یا سایر نتایج نادرست می شود.

به منظور حل این مشکلات،  Hikvision Turbo HDپانل مادون قرمز (PIR) دوربین از فن آوری های پیشرفته نظارت تصویری برای بهبود دقت زنگ و جلوگیری از نفوذ استفاده می کند. در نتیجه، حفاظت محیط پیرامون به سطح کاملا جدیدی برای مناطق مسکونی، اطراف کارخانه ها، انبارها، مدارس و سایر تنظیمات می رود.

ویژگی های قابل توجه این دوربین عبارتند از سرعت پاسخ سریع و دقت زنگ هشدار هنگامی که افراد مشکوک  وارد محیط پیرامون می شوند.

دوربین دارای یک سنسور PIR ساخته شده است که نور مادون قرمز را که توسط بدن انسان تهیه شده و از دیگر صداهای بصری آن تشخیص داده می شود را می گیرد. این می تواند به تشخیص حرکت DVR سری Turbo HD K مجهز باشد تا آلارم های جعلی ناشی از حرکت دادن اهداف بدون انتشار گاز IR بدن انسان. به این ترتیب، فیلتر کردن آلارم های کاذب فضای ذخیره سازی و هزینه ها را کاهش می دهد، و همچنین به کارگیری فیلم های پس از رویداد کارآمد تر است.

علاوه بر این، دوربین با یک فلش بارق نور سفید که به عنوان یک سیگنال هشدار دهنده برای جلوگیری از نفوذگرها عمل می کند، یک اثر بازدارنده قوی و فوری را ایجاد می کند. و با تکنولوژی فوق العاده کم نور، نور سفید به عنوان روشنایی تکمیلی عمل می کند و دوربین را قادر می سازد تصاویری شفاف از مظنونان را به عنوان شواهد در هنگام زنگ زدن، حتی در محیط های بسیار تاریک، به تصویر بکشد.

دوربین Turbo HD PIR هایک ویژن را می توان با DVR های Turbo HD K برای حفاظت محیط، با هر دو تابع هشدار نفوذ و توانایی آن برای نگه داشتن چشم در مناطق نظارت در زمان واقعی با دستگاه های جلو استفاده نمود. هنگامی که یک نفوذ رخ می دهد، می تواند بلافاصله اخطار دهد و پرسنل امنیتی را به سمت صحنه منتقل کند. در برخی موارد، مهاجمین متوقف می شوند و از بین می روند - بنابراین جرم می تواند مانع شود، نه فقط شناسایی شود.

دوربین می تواند طیف وسیعی از فرایندهای محافظت از محیط را پشتیبانی کند. این واقعا عملکرد نظارت را بهبود می بخشد و کمک می کند تا تغییر حفاظت در محیط از نظارت منفعل به بازدارندگی فعال، حفاظت از مردم و دارایی آنها.
  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/09/01
  • تعداد مشاهده : 208 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram