تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

بیشتر با راه حل های ai هایک ویژن آشنا شوید

hikvision deep learning

کاوش جهان ما از تکنولوژی AI و ارائه برنامه های کاربردی در رشد تجاری و امنیت نسل بعدی

برای رقابت و رشد در کسب و کار  و بازارهای شلوغ امروز، نیاز به کار دقیق تر می باشد. بر اساس یک تکنولوژی به نام Intelligent Learning، هوش مصنوعی (AI) رایانه "آموزش" را سریع تر و بهتر از قبل می تواند در اختیار مردم قرار دهد. به عنوان مثال، در استفاده از فناوری های ویدئویی، AIباعث می شود که سیستم های امنیتی در کسب و کار برای شناسایی افراد، وسایل نقلیه و همچنین شناسایی منافع مشتری و سناریوهای خاصی نظیر نظارت بر انبارها مانند مواردی که در انبار وجود دارد، بهتر عمل کند.

این قابلیت به این معنی است که اکنون می توانید بسیاری از وظایف نظارت کلیدی و فرایندهای تجاری را خودکارانجام دهید.

با Hikvision کار دقیق تر و ایمن تر انجام دهید

هنگامی که سازمان های امروز به ارائه بینش ها نیاز دارند ، Hikvision  پیشگام در امنیت و فراتر از آن است. صنعت پیشرو صنعت دوربین های هوشمند و راه حل های زیرساختی طراحی شده با تکنولوژی AI یک ابزار برای پشتیبانی از تصمیم گیری دقیق تر در شمارش افراد و تشخیص چهره، به رسمیت شناختن خودرو و هشدارهای امنیتی خودکار است.

برنامه کاربردی برای تکنولوژی های هوشمند Hikvision عملا بی حد و حصر است. ما به بانک ها کمک می کنیم تا از کارکنان، مشتریان، شعب و دستگاه های خودپرداز محافظت کنیم. ما به خرده فروشان کمک می کنیم تا در فروشگاه هایشان شاهد کاهش قیمت ها و بهینه سازی استراتژی های تجاری خود باشند. و ما به مقامات شهرستان کمک می کنیم تا با استفاده از راه حل های هوشمند مدیریت ترافیک، آلودگی را کاهش دهند.

Hikvision  طیف گسترده ای از فن آوری های مورد نیاز برای کمک به سازمان های کارآمد تر از دوربین های نسل بعدی مجهز به فناوری AI ، به زیرساخت هوشمند "لبه" و توانایی تجزیه و تحلیل اطلاعات عمیق در ابر ارائه می دهد. به همین ترتیب، ما به شما یک نقطه دسترسی به یک بینش را می دهیم تا به سازمان شما کار دقیق تر و مهم تر برای محافظت از مردم و دارایی های شما از تهدیدات امنیتی کمک کند.

    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/10/19
  • تعداد مشاهده : 121 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram