تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

به حداقل رساندن خطر و به حداکثر رساندن کسب و کار با دوربین های هایک ویژن

بخش خرده فروشی( فروشگاه های کوچک ) بیشترین تاثیر مخرب تجارت الکترونیکی را احساس می کند. هزینه های اجتناب ناپذیر کارکنان، اجاره، تعمیر و نگهداری و عملیات روزانه، فروشگاه ها را متزلزل کرده اند که تلاش کنند پایدار باقی بمانند و به طور موثر با همتایان آنلاین شلوغ خود رقابت کنند

نه تنها این، بلکه یک مزیت رقابتی از خرده فروشی های فیزیکی - که قادر به ارائه یک تجربه شخصی بیشتر مشتری است - نیز در سال های اخیر به دلیل فقدان کارایی در فروشگاه و عملیاتی، در سال های اخیر تاثیر گذاشته است. مشتریان دشوار می توانند محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند، با صف های طولانی تر برای پرداخت مواجه می شوند، و مشتریان  VIP، اغلب نادیده گرفته می شوند. در یک زمان که خرده فروشان باید تلاش کنند تا برتری داشته باشند، این یک خبر بد است.

بنابراین، پرسش این است که چگونه فروشگاه ها می توانند عملیات را بهینه سازی کنند و تجربه مشتری را در این زمان بحرانی بهبود بخشند؟

فناوری: در قلب تجربه بهتر مشتری

یکی از چالش هایی که خرده فروشان اغلب با آن مواجه هستند این است که هیچ راهی برای جمع آوری داده های دقیق و هوشمندانه نداشته باشد تا تصمیمات کسب و کار دقیق تر در مورد طبقه ی کارگاه ایجاد شود. برای بسیاری از طرح های بازاریابی فروشگاه و نصب تجهیزات اضافی یک گزینه واقع بینانه نیست - یا به دلیل اینکه فضای موجود نیست و یا به دلیل محدودیت های بودجه.

در این شرایط یک راه حل موثر میتواند هوش مصنوعی و یادگیری عمیق باشد. با هم، این فناوری های پیشرفته، یک ارائه نظارت تصویری را ایجاد می کنند که می تواند بیننده های ارزشمندی را به شرایط عملیاتی در زمان واقعی، به منظور افزایش خدمات به مشتری و مزیت رقابتی در فروشگاه، ارائه دهد.

فن آوری های ویدئویی هوشمند می تواند به بسیاری از روش های خرده فروشی استفاده شود. این شامل:

• شمارش افراد، برای ردیابی جریان و تعداد مشتریان

• شناخت VIP، بنابراین خرده فروشان می توانند خدمات را به افراد کلیدی ارائه دهند

• نقشه گرما، برای نشان دادن محبوبیت کالاهای خاص در فروشگاه

• تشخیص صف، برای نظارت بر وضعیت صف در زمان واقعی

• نقطه فروش (POS) یکپارچه سازی، برای بازیابی دقیقا زمانی که اختلاف رخ می دهد.

در زیر، ما هر یک از این فن آوری ها را به تفصیل بررسی می کنیم.

شمارش افراد

درک جریان مشتری ها، کلید بهینه سازی عملکرد فروش فروشگاه است. و با استفاده از یک دوربین دقیق شمارش افراد، فروشگاه ها می توانند روزانه / هفتگی / ماهانه میزان پیک را درک کنند . بیشتر با قرار دادن این داده ها در روزها، هفته ها و ماه ها، خرده فروشان می توانند روند رو به رشد مشتری را ببینند. داده ها را می توان براساس آمار فروش و کل هزینه های آن، به منظور اطلاع رسانی در مورد استراتژی های عملیاتی آینده، و کمک به مدیران برای بهینه سازی سودآوری فروشگاه، ارزیابی کرد.

علاوه بر این، شمارش افراد نیز می تواند به مدیران فروشگاه ها کمک کند تا بینش های مشتریان را درک کنند. ارزیابی نرخ تبدیل به تعداد واقعی خریدها تقسیم بر تعداد افرادی که وارد فروشگاه می شوند بستگی دارد. خرده فروشان می توانند این نرخ را به راحتی با استفاده از تکنولوژی شمارش افراد محاسبه کنند. شمارش افراد نیز به فروشگاه ها کمک میکند نتایج فعالیت های بازاریابی آنها را تعیین کند. هر کمپین بازاریابی می تواند توسط افراد محاسبه شده برای اندازه گیری بازده سرمایه گذاری تعیین شود. این فقط یکی از چندین فن آوری است که بینش رفتار مصرف کننده و شیوه های بازاریابی بهینه را ارائه می دهد.

شناخت VIP

مشتریان بالقوه پایدار و یا VIP برای فروشندگان بسیار ارزشمند هستند، اما کارکنان خدمات همیشه نمی توانند بلافاصله آنها را شناسایی کنند. این به این معنی است که اپراتورهای تجاری از فرصت های ارزشمندی برای گسترش سرویس ویژه برخوردار نیستند.

با این حال، دوربین های هوشمند تشخیص چهره می توانند فرصت های منحصر به فردی را که قبلا در دسترس نبودند ارائه دهند. هنگامی که مشتریان تصمیم به شرکت در تبلیغات بازاریابی VIP یا مشوق های دیگر می گیرند، فناوری تشخیص چهره خرده فروشان ابزار دقیق را برای شناسایی VIP ها فراهم می کند تا کارکنان بتوانند در زمان مناسب خدمات مناسب ارائه دهند. نیازی نیست که مشتریان برای نشان دادن کارتهای عضویت برای دریافت پیشنهادات خاص، به ویژه برای آنها باشند. تمام تجربه خرید راحت تر و کارآمد تر می شود.

نقشه گرما

خرده فروشان معمولا می خواهند بدانند کدام مشتریان بیشتر علاقه مندند و محصولات تبلیغاتی می توانند مشتریان را متوقف کنند. با استفاده از تکنولوژی گرمای تابلو، خرده فروشان می توانند نقشه رنگی را نشان دهند که چقدر زمان خرید خریداران در مناطق خاص فروشگاه به طول می انجامد. این می تواند نقاط داغ و مناطق مرده و همچنین تعداد افرادی که در واقع برای یک محصول خاص خریداری می کنند، در مقایسه با کسانی که فقط تصمیم می گیرند تا آن را به طور معمول به راه اندازند، نشان می دهد.

با قرار دادن این داده ها در طول زمان، خرده فروشان می توانند بینشی در مورد چگونگی قرار دادن بهترین اقلام در فروشگاه و نحوه طراحی کلی فروشگاه داشته باشند. یکی از ابزارهای گرمای تابعی موجود در بازار خرده فروشی دوربین فیش آی است. یک دوربین جمع و جور می تواند یک تصویر با کیفیت بالا پانوراما را بر روی یک منطقه قابل توجهی جذب کند، در حالی که عملکرد نقشه برداری حرارت آن، نقشه رنگی را فراهم می کند. از آنجایی که دوربین های کمتری نسبت به اکثر راه حل های نقشه برداری گرمائی مورد نیاز هستند، نصب و راه اندازی مقرون به صرفه است، و این راه حل ایده آل برای مکان هایی مانند یک مرکز خرید مستقل است .

تشخیص صف

زمان انتظار می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای بر تجربه مشتری در فروشگاه داشته باشد. اگر یک مشتری یک صف طولانی را در فروشگاه ببیند، ممکن است خرید را متوقف کند و به جایی دیگر برود. بدتر از همه، اگر هر بار که آنها از فروشگاه دیدن می کنند، همیشه یک صف طولانی وجود دارد، آنها ممکن است از این فروشگاه به طور کامل در آینده جلوگیری کنند.

راه حل های تشخیص صف می تواند کمک کند تا خرده فروشان خطوط پرداخت خود را مدیریت کنند با دوربین های تشخیص صف که برای نظارت بر صف در زمان واقعی طراحی شده اند. دوربین تعداد افراد در هر صف را شمارش می کند و اگر تعداد افراد در هر خط پرداخت زیاد باشد و مشتریان همچنان به منطقه گسستن ادامه دهند، موجب زنگ خطر برای مدیریت می شود که می تواند یک حساب جدید باز کند.

نقطه ی ادغام فروش

پرونده های معاملات و ویدیوهای نظارت می توانند اطلاعات ارزشمندی برای کاهش اختلافات در هنگام پرداخت فراهم کنند. در گذشته، این دو سیستم کاملا مستقل بودند. برای پیدا کردن فیلم ویدئویی مناسب، ویدیو نظارت باید به صورت دستی بازیابی شود. بنابراین، جمع آوری شواهد در اطراف معامله به طور معمول می تواند چند ساعت طول بکشد، که برای کسب و کار پر هزینه است.

شمارش افراد برای مراکز خرید بسیار مهم است. خرده فروشان همیشه می خواهند بدانند چه چیزی انتظار می رود و زنجیره های بزرگتری از این اطلاعات استفاده می کنند تا تصمیم بگیرند که آیا به مرکز خرید بروید یا نه.

در مرکز خرید Schalwijk در هارلم، هلند، مرکز مدیریت با استفاده از تعداد اتصالات به Wi-Fi مرکز، شمارش می کنند. اما این داده های نادرست و محدود را ارائه داد. مردم هنوز از مرکز خارج Wi-Fi از مرکز استفاده می کردند، در حالی که بسیاری از خریداران در داخل بازار از آن استفاده نکردند.

برای رسیدگی به این موضوع، مرکز خرید تصمیم گرفت تا با Hikvision، پیشرو در جهان تولید کننده محصولات و راه حل های نظارت تصویری مبتکرانه، کار کند. تیم مدیریت مرکز Hikvision دو لنز DeepinView مردم شمارش دوربین (iDS-2CD6820F / C) در تمام ورودی های  مرکز خرید نصب کرد. این دوربین ها از تکنولوژی یادگیری عمیق، دید استریو دوقطبی، تشخیص افراد و فیلتر کردن ارتفاع استفاده می کند که همگی باعث افزایش میزان دقت 97 درصد می شوند.

در نتیجه، مرکز خرید Schalwijk اکنون دارای تعداد دقیق بازدید کننده و اطلاعات جریان است که می تواند هر دو تجربه مشتری و اثربخشی طرح را به حداکثر برساند.

ویدیو هوشمند: تبدیل تجربه خرید در فروشگاه

راه حل های هوشمند و خودآموز ویدیویی که در بالا ذکر شد، طراحی شده اند تا بتوانند خرده فروشان را با درک بسیار زیادی از نیازهایشان به روز کنند. کسانی که مایل به اتخاذ این راه حل ها هستند، به سرعت ارزش های خود را می بینند و می توانند از مزایای افزایش مزیت رقابتی بهره مند شوند.

از طریق شمارش دقیق افراد، شناسایی سریع VIP ها، طرح بندی مطلوب کالاها و کاهش زمان انتظار، خرده فروشان می توانند تجربه خرید را تغییر دهند و به سرعت در حال افزایش استراتژی فروش خود باشند.
  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/11/17
  • تعداد مشاهده : 47 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram