تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

هایک ویژن نسل دوم تجهیزات آیفون تصویری تحت شبکه را عرضه کرد

هایک ویژن نسل دوم  تجهیزات آیفون تصویری تحت شبکه را عرضه کرد.

این سیستم مجهز به دوربین فیش آی در ایستگاه فضای باز مدولار 180 درجه زاویه باز، 2MP تصویر با کیفیت بالا و کجهز به wdr فراهم می کند. و دید در شب با کیفیت تصویر عالی نیز فراهم می کند.

اینترکام ویدئو برای ارتباطات ورودی از راه دور، از جمله دسترسی به ویدئو و دسترسی به خصوص برای بخش مسکونی، عمومی و SME مناسب است، شامل ایستگاه بیرونی مدولار و چندین ایستگاه داخلی اختیاری است که می تواند به راحتی در خانه شما متصل شود. جایزه طراحی قرمز در سال 2017 را کسب کرده است.

 ایستگاه در فضای باز مدولار ویژگی های طراحی هنری صنعتی و ماژول های تابعی اختیاری مختلف، از جمله برچسب، صفحه کلید، و ماژول کارت خوان قابل توسعه است. کاربران می توانند توابع سفارشی با توجه به نیازهای مختلف خود را انتخاب نمایند.

علاوه بر این، این تجهیزات مجهز به poe برای نصب و راه اندازی آسان است.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/12/19
  • تعداد مشاهده : 24 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram