تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

شمارش افراد با دوربین مداربسته برای افزایش فروش

no picture

شمار افرادی که وارد فروشگاه شما می شوند، چگونه برای بهبود تجربه مشتریان و افزایش درآمد کمک می کنند.


شمارش افرادی که به بازار یا فروشگاه  وارد می شوند در طول روز می توانند به شما کمک کنند تا برنامه ریزی های مختلفی را انجام دهید. برای مثال، می توان به طور دقیق تعداد کارکنان را در طول زمان های شلوغ برای بهبود خدمات در طبقه مختلف افزایش داد و برای کاهش کارایی در زمان خاموش کردن کارکنان، کارکنان را کاهش داد.

شما همچنین می توانید تقاضای بیشتری را در روزهای آینده، هفته ها و ماه ها پیش بینی کنید و فعالیت های آینده خود را با توجه به کارکنان و موجودی مناسب اندازه گیری کنید.

به این ترتیب، شمارش افراد در فروشگاه می تواند به خرده فروشان به منظور بهینه سازی استراتژی های فروش و به حداکثر رساندن نرخ تبدیل (نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری) و درآمد کمک کند.

با این حال، وظیفه شمردن دقیق مشتریان در طول مدت زمان طولانی، یک مشکل دشوار است، به خصوص به این دلیل که فناوری های قدیمی دوربین مداربسته این کار را انجام نمیدهند.

👈شمارش افراد برای سلامتی و ایمنی

شمارش افراد اطلاعات ارزشمندی را برای انواع صنایع و موارد استفاده فراهم می کند. این می تواند برای اطمینان از ایمنی جمعیت در مناطقی که دارای ترافیک بالا مانند استادیوم است، اطمینان حاصل کند و همچنین اطمینان حاصل شود که تعداد افرادی که به باشگاه ها، سالن های نمایشگاه و مکان های دیگر وارد می شوند، از دستورالعمل های ایمنی و حداکثر ظرفیت عبور نمی کنند.


👈چالش شمارش افراد با دوربین مداربسته "تک لنز"
در گذشته، خرده فروشان اغلب تلاش کردند تا با استفاده از دوربین های تک لنز، مردم را در فروشگاه شمارش کنند. این دوربین ها اغلب افراد را با اشیاء دیگر شمارش میکرد، که منجر به شمارش نادرست و اطلاعات گمراه کننده میشود .

یک مشکل عمده با دوربین های تک لنز این است که آنها هیچ منظره ای از 3D ندارند، و این باعث نمی شود که تفاوت اشیا و افراد را تشخیص دهند. این بدان معنی است که همه انواع اشیای بی جان را به جای افراد شمارش میکند، این مشکل می تواند هنگامی که تغییرات در شرایط نور رخ می دهد تشدید می شود و حتی سایه ها در بعضی موارد به تعداد نادرست افراد کمک می کنند.


👈گرفتن عکس دقیق با دوربین های دو لنز

برای غلبه بر تمام این چالش ها، دوربین های نسل دوم دو لنز را در فروشگاه نصب می کنند. این ضبط و پردازش دو عکس از یک شخص همزمان، اجازه می دهد یک تصویر سه بعدی ایجاد شود. این به اندازه کافی ارتفاع و شکل شخص را ثبت می کند، مثلا به عنوان یک شی یا سایه را به عنوان یک انسان مشخص نمی دهد.


👈تحویل ارزش بیشتر مشتری با AI و ML
بهترین دوربین های دو لنز نیز با فن آوری های هوش مصنوعی (AI) و ماشین های یادگیری (ML) مجهز هستند که دوربین ها را قادر می سازد تا در طول زمان "یاد بگیرند". به عنوان مثال، ممکن است به دست آوردن بینش جدید در مورد ترجیحات مشتری بر اساس جمعیت و رفتار در فروشگاه، که منجر به تصمیم گیری موثرتر برای رسیدن به نتایج دقیق شود.


🔹هوشمند افزار آسیا نمایندگی هایک ویژن: 2-02634216001
🔸تبادل مطلب مفید با کانال های مرتبط پذیرفته میشود. آی دی مدیر : @cctviran
@cctvittech

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/01/17
  • تعداد مشاهده : 36 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram