تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

سوال شماره 6 محاسبه ی حجم مصرفی انتقال تصویر دوربین مداربسته

no picture
تصور کنید یک مشتری با دستگاه ضبط هایک ویژن که انتقال تصویر (با آی پی استاتیک یا هر روش دیگری) را دارید. اما مشتری این مشکل را دارد که حجم بسته اینترنتش به سرعت تمام میشود و همه ی اشکال را متوجه دستگاه و انتقال تصویر میداند.

پاسخ سوال 6:
از آنجایی که سوالات بیشتر به سمت سخت تر شدن پیش میره, کسی از همکاران موفق نشدند جواب این سوال را حتی نزدیک به درست ارسال کنند.

پاسخ :
🔸در رابط gui دستگاه ضبط ( مستقیم با خود دستگاه ضبط) مسیر زیر را باز کنید:
main menu > maintrance > network > traffic

🔸در این بخش حجم اطلاعات ارسالی و دریافتی از طریق شبکه قابل مشاهده است. اگر دستگاه دو کارت شبکه دارد, هر کدام به صورت جداگانه نمایش داده میشود.
عبارت sending به معنی حجم اطلاعاتی است که در حال ارسال است.

🔸ابتدا از مشتری بخواهید تمامی اتصالات انتقال تصویر را از روی گوشی یا رایانه ببندد و این حجم تقریبا به صفر میرسد.
حالا از مشتری بخواهید انتقال تصویر را باز کند, با توجه به تعداد افرادی که انتقال تصویر را باز میکنند و تعداد دوربینی که باز میکنند و کیفیت تصاویر حجم در بخش sending بیشتر میشود.

🔸حالا آی پی مودم را در مرورگر اینترنت بزنید و به منوی داخلی مودم بروید. با توجه به نوع مودم به دنبال status باشید و گزینه uplink یا upload را پیدا کنید. در این بخش حجم اطلاعات ارسالی توسط مودم نمایش داده میشود. اگر فقط دستگاه ضبط در حال ارسال اطلاعات باشد و هیچ دستگاه دیگری به اینترنت متصل نباشد این عدد با حدود 40kbps اختلاف با عدد sending نمایش داده میشود.

🔸اما اگر دستگاه دیگری از طریق lan یا wifi در حال استفاده از اینترنت باشد, حجم دیتای ارسالی در مودم با sending دستگاه ضبط متفاوت خواهد بود.

برای تبدیل واحد ها عبارت kbps to mbps را در گوگل جستجو کنید تا ماشین حساب تبدیل برای شما باز شود.

تصویر نمایش حجم دیتای ارسالی در دستگاه dvr هایک ویژن

تصویر نمایش حجم دیتای ارسالی به اینترنت در صفحه ی مودم

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/02/26
  • تعداد مشاهده : 52 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram