تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

نقش به روز رسانی تجهیزات دوربین مداربسته در کاهش هزینه و رضایت مشتری را دست کم نگیرید

no picture

یکی از مواردی که خیلی به آن برخورد کردم و مشکل بسیاری از همکاران بوده, بحث به روز رسانی تجهیزات است.

در ادامه ی این مطلب می خوانید که چطور آپدیت تجهیزات مداربسته در موقع نصب آنها در زمان و هزینه ی شما و مشتری صرفه جویی خواهد کرد.

در مورد noname که البته آپدیت ندارند مگر آنکه شرکت قوی پشت آن باشد که بهتر است قبل از نصب با شرکتش چک کنید که دوربین یا دستگاه ضبط نسخه جدید دارد یا نه؟ و اگر داشت دریافت و نصب کنید.

در مورد تجهیزاتی مانند هایک ویژن هم که می توانید از سایت شرکت به آدرس سایت فریم ور هایک ویژن وجود نسخه های جدید را بررسی و دریافت کنید.

به روزرسانی دوربین مداربسته و دستگاه dvr و nvr قبل از نصب بسیاری از مشکلات نرم افزاری و انتقال تصویر را برطرف میکند .

در موارد بسیاری که با آن برخورد داشتم و سیستم مداربسته به مشکل خورده از همین آپدیت نکردن موقع نصب بوده, خواستم گفته باشم تا مورد استفاده قرار بگیرد.

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 81 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/04/04
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram