تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

آلارم عبور از خط و ورود به منطقه در نسخه جدید دوربین مداربسته هایک ویژن

آلارم عبور از خط:

این آلارم زمانی اتفاق می افتد که سوژه از خط مجازی که روی تصویر ترسیم کردید عبور کند.

آلارم ورود به منطقه:

این آلارم زمانی اتفاق می افتد که سوژه وارد یک منطقه ترسیم شده روی تصویر شود.

در نسخه های این ابزار تفاوتی بین یک انسان و مثلا یک گربه وجود نداشت و این باعث زیاد شدن آلارم های اشتباه میشد. در نسخه جدید دوربین های مداربسته هایک ویژن امکان مشخص کردن حداقل و حداکثر اندازه سوژه وجود دارد.

یکی از تغییرات مهم و البته خوب در دوربین های جدید هایک ویژن امکان مشخص کردن حداکثر و حداقل اندازه برای سوژه است. این قابلیت در دو ابزار عبور از خط و ورود به منطقه باعث بالا بردن دقت و کاهش آلارم های اشتباه میشود.

مثلا اگر ابزار را درست تنظیم کنید با عبور گربه از خط نباید آلارم دریافت کنید و می توانید این ابزار ها را طوری تنظیم کنید که با ابعاد بدن یک انسان آلارم صادر کنند.

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/04/04
  • تعداد مشاهده : 25 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram