تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

انتقال تصویر دوربین هایک ویژن بعد از تحریم dns چگونه انجام میشود؟

همین طور که میدانید بعد از تحریم dns انتقال تصویر p2p هایک ویژن با مشکل مواجه شد. برای بعضی مدل ها مثل DS-2CV2U21FD-IW که پورت شبکه ندارند , راهی پیدا کنید که بتوان از این دوربین روی nvr استفاده کرد یا به صورت یک دوربین تنها با آی پی استاتیک انتقال تصویر گرفت.

مشخصات کلی این مدل دوربین :
اتصال فقط از طریق وای فای
کارت حافظه دارد
2 مگاپیکسل
دید در شب 10 متر
میکروفن و بلندگوی داخلی دارد

پاسخ سوال 12 (تیر 98) :

1- ابتدا روی بدنه مودم یا اکسس پویینت دکمه اتصال wps را پیدا کنید و فشار دهید. در تصویر پست بعدی مشخص است که این دکمه با علامت دو فلش دایره شکل نمایش داده میشود. حالا اگر با گوشی لیست وای فای را جستجو کنید در روبروی ssid عبارت (wps در دسترس است ) را مینویسد.

2- پشت دوربین را نگاه کنید یک دکمه ی reset/wps وجود دارد. این دکمه را به مدت 2 ثانیه نگه دارید و رها کنید. بعد از چند ثانیه دوربین اعلام میکند که از طریق wps متصل شده است.

3- در این مرحله یک لپ تاپ یا رایانه را به همان مودم متصل (از طریق کابل یا وای فای) و با نرم افزار ivms نسخه ویندوز جستجو کنید. باید آی پی دوربین را شناسایی کند.

4- دوربین را به نرم افزار اضافه و با remote configuration تنظیمات مربوط به آی پی و زمان و فرمت کارت حافظه و ضبط را انجام دهید. فقط در مورد آی پی دقت کنید که dhcp را غیرفعال کنید.

5- حالا دوربین شما یک آی پی و پورت در شبکه دارد. با استفاده از همین اطلاعات در مودم پورت فوروارد را انجام دهید.

6- هر تعداد از این دوربین را به این روش می توانید انتقال تصویر بگیرید فقط باید آی پی و پورت سرور مختلفی به دوربین ها بدهید و برای هر کدام پورت فوروارد بسازید.


🔹هوشمند افزار آسیا نمایندگی هایک ویژن: 2-02634216001

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 68 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/04/20
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram