تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

بررسی علل ریستارت شدن دستگاه ضبط دوربین مداربسته

no picture
تصویر کنید به محل مشتری مراجعه کردید و دستگاه ضبط ریستارت میشود, مراحل زیر را به ترتیب چک کنید (در هر مرحله اگر مشکل همچنان وجود داشت به مراحله بعد بروید):

👈تعویض پاور با یک پاور 5 آمپر خوب :
اگر با تعویض پاور مشکل حل شد به این معنی است که پاور دستگاه خراب بوده و آمپر کافی برای روشن کردن هارد و دستگاه ضبط را روشن نمیکند.

👈جدا کردن کابل برق و ساتای هارد:
اگر با جدا کردن هارددیسک مشکل حل شد به معنی خرابی هارد است و باید بررسی شود یا اگر گارانتی دارد به شرکتش ارسال شود.

👈جدا کردن کابل تصویر vga و hdmi:
اگر با جدا کردن کابل تصویر مشکل حل شد به معنی ورود برق القایی از طریق کابل تصویر است. این مورد را جدی بگیرید چون احتمال آسیب به برد دستگاه بالا است.


👈بررسی دمای cpu :
داغ شدن بیش از حد دمای cpu بعد از حدود 15 دقیقه کار هم می تواند علت ریستارت دستگاه باشد. اگر با دماسنج اندازی گیری کنید دمای بالای 70 درجه و اگر به حالت سنتی بخواید تست کنید انگشت اشاره را روی cpu قرار دهید , اگر نتوانستید بیش از 2 ثانیه تحمل کنید. در این مواقع کار زیادی از شما ساخته نیست و دستگاه برای بررسی باید به تعمیرگاه ارسال شود.

وجود اتصالی در برد دستگاته ضبط:
وجود اتصالی و خرابی قطعات (به خصوص) بخش تغذیه هم می تواند علت ریستارت دستگاه باشد که در این حالت هم کار زیادی از شما ساخته نیست و دستگاه برای بررسی باید به تعمیرگاه ارسال شود.

🔹هوشمند افزار آسیا نمایندگی هایک ویژن: 2-02634216001
 

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 289 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/04/31
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech