تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

محصولات هایک ویژن را به صورت سه بعدی در سایت مشاهده کنید

هایک ویژن خوشحال است از معرفی ویژگی جدید و نوآورانه در وب سایت را رونمایی میکند. مدل های تعاملی محصول سه بعدی با استفاده از یک نرم افزار محتوای سه بعدی پیشرو در صنعت ، این ابزار جدید دید درست و کاملی از محصول را برای همکاران و کاربران نهایی هایک ویژن فراهم می کند.

ابزار جدید آنلاین ، مشتریان را قادر می سازد تا قبل از خرید و ارتقاء دانش محصول ، مدلهای محصول 360 درجه را بصورت آنلاین مشاهده و تعامل کنند.

ما ابراز خرسندی می کنیم تا محتوای سه بعدی را با استفاده از فناوری پیشرو در صنعت راه اندازی کنیم و به مشتریان خود این امکان را می دهیم که عملاً با محصولات هایک ویژن ارتباط برقرار کنند. ما به خودمان افتخار می کنیم تا راهکارهای ابتکاری برای ارائه برند ، محصولات و راه حلهای خود را به مشتریان و شرکای خود معرفی کنیم. ما بیش از پیش متمرکز شده ایم تا به یکپارچه سازان و کاربران نهایی کمک کنیم محصولات و مشخصات خود را بشناسیم تا آنها بتوانند تصمیمات خرید بهتری را برای مشاغل و مشتریان خود بگیرند. "

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 90 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/09
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech