تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

هایک ویژن آمریکای شمالی دوربین مداربسته تحت شبکه darkfighter جدید را راه اندازی کرد

هایک ویژن در منطقه ی آمریکای شمالی سری جدیدی از دوربین های مداربسته تحت شبکه اسپیددام darkFighter  را با قابلیت دید در شب و وضوح تصویر بهبود یافته به بازار عرضه کرده است.
این دوربین های PTZ با کیفیت بالا 2 مگاپیکسل و 4 مگاپیکسل موجود هستند. فناوری DarkFighter به دوربین اجازه می دهد تا تصاویر کاملاً رنگی را در شرایط بسیار کم نور ارائه دهد. آنها همچنین دارای طیف گسترده ای از عملکردهای هوشمند ، از جمله نفوذ ، عبور خط و تشخیص چهره و همچنین استثناء صوتی هستند که امکان ضبط وقایع و اشیاء کلیدی را برای نیازهای پزشکی فراهم می کند. ردیابی هوشمند در این مدل ها گنجانده شده است ، این دوربین را قادر می سازد اشیاء متحرک را ردیابی کرده و آنها را در محدوده پوشش دوربین قرار دهد.
  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 105 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/11
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech