تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

ابزار جستجوی محصول هایک ویژن انتخاب کالا را آسان میکند

هایک ویژن ابزار جدید انتخاب محصول آنلاین خود را راه اندازی کرده است که جستجو و انتخاب محصول را برای نمایندگی ها و توزیع کنندگان هایک ویژن ساده تر می کند.

ابزار جدید آنلاین به شما امکان می دهد تا با فیلتر کردن معیارهایی مانند فاکتور فرم دوربین (گنبد ، برجک ، گلوله) ، مگاپیکسل ، رنگ دوربین و سایر ویژگی های کلیدی ، جستجو کنند.

سپس انتخاب کننده تصویری از دوربین را تولید می کند و باعث می شود بتوانید مدل های خاص را به چه شکلی آسان تر کنید و مقایسه چندین دوربین را در یک زمان امکان برجسته کردن تفاوت ها بین مدل های مختلف را ممکن می سازد.

ویژگی مقایسه محصول امکان مقایسه تا چهار محصول از جمله ویژگی های کلیدی و مشخصات را می دهد و بارگیری مقایسه را به صورت PDF یا ایمیل دوستانه برای چاپ ارائه می دهد. هایک ویژن در بیش از 200 شماره SKU در رده دوربین IP تنها است.

ما می خواستیم این را برای شرکای خود آسان کنیم تا ببینیم همه دوربین های ما چه ویژگی هایی دارند و به سرعت ویژگی ها را با هم مقایسه می کنند تا بتوانند بهترین محصول را برای هر پروژه انتخاب کنند. " لیو افزود که این کار تجارت با هایک ویژن را برای مشتریان راحت تر می کند.

انتخاب محصول هایک ویژن  یک راهنمای سریع و سریع مرجع در دسترس است. این ابزار سازگار با تلفن همراه و پاسخگو است ، بنابراین می توان از طریق رایانه رومیزی یا از راه دور از تلفن هوشمند ، لپ تاپ یا تبلت استفاده کرد. یکپارچه سازها می توانند برای پشتیبانی از آنها 24/7 به ابزار انتخاب متکی باشند ، حتی اگر زمان مناسب برای تماس با نماینده فروش آنها نباشد. تیم فروش هایک ویژن همچنین می تواند از این ابزار در این زمینه استفاده کند تا گزینه های محصول را از لپ تاپ یا دستگاه هوشمند خود به مشتریان بالقوه نمایش دهد. علاوه بر فاکتورهای فرم ، جستجوگرها می توانند از بین گزینه های بیشمار ، نوع صوتی ، گزینه strobe ، فشرده سازی فیلم مورد نظر (H.264 / H.265 +) ، ویژگی های هوشمند و فناوری های ویژه مانند DarkFighter را انتخاب کنند.

لینک ابزار انتخاب محصول

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 90 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/20
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech