تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

هایک ویژن با scylla technologies برای پیشرفت و گسترش فناوری هوش مصنوعی همکاری می کنند

هایک ویژن ، پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه ، با شرکت اطلاعاتی محافظ ، Scylla Technologies Inc. ، به منظور کشف فرصت های همکاری های فناوری هوش مصنوعی ، قرارداد امضا کرد.

Scylla یک ارائه دهنده فناوری هوش مصنوعی در صنعت امنیت و نظارت است که در زمینه شناسایی تهدیدات پیشگیرانه (PTD) ، شناسایی و ردیابی وسایل نقلیه (VIT) و سیستم های شناسایی مظنون Smart (SSIS) تخصص دارد. مشارکت بین دو شرکت شامل ادغام سیستم های مبتنی بر هوش مصنوعی Scylla با دوربین های هایک ویژن و NVR و کاوش در مورد چگونگی استفاده از فناوری Scylla در سکوی مدیریت مرکزی هایک ویژن ، HikCentral می باشد که ویژگی های پیشرفته Scylla را در بین تاسیسات بزرگتر امکان پذیر می کند. Scylla با استفاده از فن آوری درک عمیق از محتوا و روش های یادگیری ماشین ، به مشتریان و سازمان های اجرای قانون کمک می کند تا سرعت و ایمنی اولین پاسخ دهندگان را افزایش دهند. همه اینها از توانایی های منحصر به فرد اسکایلا در تصویر و تشخیص چهره برخوردار است.   ما بسیار هیجان زده هستیم که در این توافق نامه همکاری با هایک ویژن همکاری می کنیم. ما اعتقاد داریم که همکاری ما با افزودن قابلیت های جدید مانند ردیابی وسایل نقلیه مشکوک از طریق دوربین های متعدد و استفاده از تصاویر حرارتی برای تشخیص سلاح پیشرفته ، به مشتریان Scylla و هایک ویژن کمک خواهد کرد. "


  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 71 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/20
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech