تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

دوربین مداربسته هایک ویژن به سازمان wwf روسیه کمک می کند تا مراحل جوجه کشی پرندگان در معرض خطر انقراض را تحت نظارت قرار دهد

هایک ویژن ، پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های امنیتی نوآورانه ، فن آوری های پیشرفته ویدیویی را برای صندوق جهانی حیات وحش (WWF) در منطقه آمور روسیه برای رعایت و محافظت از نادرترین پرندگان در شرق دور روسیه فراهم می کند.

به عنوان پیوند نهایی هرم غذایی محلی ، لک لک نسبت به آلودگی آب و خاک ، خشک کردن تالاب ها و تغییر اوضاع حساس است. دانه های شرقی نشانه ای از بهزیستی اکوسیستم های حوضه آمور است و مشاهده تعداد و میزان زنده ماندن این گونه نقش مهمی در اقدامات محافظت از اکوسیستم محلی دارد.

 هر بهار ، لک لک خاکی شرقی از جلگه های رودخانه یانگ تسه در چین به سمت منطقه آمور پرواز می کند. آنها اغلب تصمیم می گیرند که لانه های خود را در درختان بلند یا اشیاء برج بلند بسازند ، به این معنی که مشاهده آنها آسان نیست. محققان مجبورند ساعتها به تماشای بدون حرکتی ، نشستن یا دراز کشیدن بسیار آرام و بسیار نزدیک لانه بپردازند.

 امسال شش دوربین مداربسته هایک ویژن که توسط WWF روسیه تهیه شده توسط سازمان های غیر دولتی "AmurSEU" در چهار لانه لک لک شرقی در استان امور نصب شده است. فیلم های با کیفیت بالا و با کیفیت بالا که توسط دوربین های مداربسته هایک ویژن در اطراف خانه استورک ها ارائه شده است ، اکنون به متخصصان باغ کمک می کند تا جوجه کشی بچه های ماسوره را مشاهده کنند و رشد آنها را مشاهده کنند. بخش مهمی از این کار تعیین این مسئله است که آیا بین افزایش کودهای کودک در لانه های طبیعی و انسانی که توسط WWF روسیه برای افزایش میزان بقا ساخته شده است ، تفاوت وجود دارد.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 101 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/20
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech